سئو سایت در اصفهان

سئو سایت در اصفهان و خدمات بهینه سازی

الو وب با سال ها تجربه در زمینه سئو سایت در اصفهان، بهینه سازی ، و طراحی ارائه دهنده بهترین خدمات به شما هم شهریان عزیز میباشد.تیم ما در این سالهای متمادی تجربه گرانبها و باور نکردنی در زمینه seo وب سایت های مختلف را به دست اورده کادر حرفه ما اینجاست تا با کمترین هزینه بهترین راه حل بیشترین سود دهی را در این کسب کار به دست اورید شعار ما [ یک بار برای همیشه محصول خود را معرفی کنید.

بهینه سازی سایت در اصفهان

ما درک این مسئله که هنوز بسیاری از کاربران از اینترنت 3g  استفاده می‌ کنند و هنوز بسیاری از خطوط تلفون در شهر ها  محله های استان مجهز به خطوط فیبر نوری نیستند  حتی در بسیاری از کشور های دنیا نیز از اینترنتهای پر سرعت وجود ندارد پس وقتی سایت شما از سرارسر دینا بازدید دارد بحث بهینه سازی سایت در اصفهان مهم می‌شود. با توجه به اینکه کاربرانی که از سایت بازدید می‌کنند صبر حوصله زیادی ندارند که سایت شما بارگذاری شود ولی اگر با یک کلیک در مدت زمان 1 الی 2 ثانیه بارگذاری شود حس خوبی در بازدید کننده ایجاد می‌کند.

تیم  ما دو مبحث را مد نظر دارد بهینه سازی و سرعت که چند مورد مهم آن را برای شما توضیح میدهم

بهینه سازی : با پایین اوردن حجم عکس ها ، فشرده سازی کدها ، استفاده هاست های مناسب که کاربر در نقطه از دنیا سایت شما بازدید کند.

سرعت: استفاده تکنولوژی lazy load یعنی وقتی کاربر نیاز داشته باشه عکسی ببینه براش باز بشه که این به سرعت پهنای باند و مصرف اینترنت پایین خواهد آورد، نوشتن کدها تمیز و گذاشتن آن در جای مناسب این کار نیز چون درخواست به سرور شما رو کم میکند باعث افزایش سرعت خواهد شد.

سئو در اصفهان

خیلی مهم است که شما در استان اسم خودتون رو به سر زبانها بندازید حالا این کار به سه روش انجام میشه یا  از طریق موتور جستجو ، تبلیغ در شبکه های اجتماعی ، تبلیغات بیلبرد شهری این که چند روش را باید استفاده کرد که نام شما در استان بر سر زبان ها بیفتد بسگی به تیم دیجیتال مارکتینگ شما دارد. این نکته در نظر بگیرید شما میتوانید کسب کار خود را تنها در شهر اصفهان توسعه دهید و بعد به کل ایران نگاهی بیندازید این مورد در استان اصفهان به چشم میخرد مثل سایت های فروش میوه سبزیجات یا سایت های  خدماتی .

چند نکته  کلیدی سئو در اصفهان: موارد زیر بیشترین مورد توجه تیم ما قرار می‌گیرد.

برندیگ سئو : نقدر برسی انلاین و پرزنت برند شما  در شبکه های اجتماعی .

تولید محتوای پادشاه : آموزش و تولید محتوا ویدیو ، صوتی که به گفته صاحب نظران مهترین بحث سئو است.فراموش نکنید امروز بیشتر کاربران حوصله خواندن متن رو ندارند و ترجیح می‌دهند به جای ان ویدیو آن متن را مشاهده کنند.

شبکه های اجتماعی : روزانه میلیون ها محتوا در این شبک ها انتشار داده میشود و در ک ان برای موتور های جستجو سخت است کسب کارها با نام برند خواص و سوشال سیگنالها این دوعامل مهم تاثیر بر سئو سایت دارند.

Ux : ایجاد حس خوب برای کاربرانی که وارد سایت شما خواهند شد یک معامله برد برد . گوگل با تغییر نتایج متفاوت در کوئری های سرچ شده تلاش دارد به کاربران پاسخ بهتری دهد.

سئو اولیه سایت : که در گام طراحی سایت شما شکل خواهد گرفت و تمامی نکات کد نویسی در آن رعایت میشود

سئو حرفه ای : شامل آموزش و تحلیل برسی سایت شما با رقبا  ، لینک های داخلی و خارجی ، بک لینک

سئو محلی : که مانند تراکت هایی محلی است و شما کسب کار خود را به کمک موتور جستجو همراه با نقشه و ادرس دقیق با نشانه گذاری های مختلف به هم استانی های خود معرفی می کنید.

چرا نیاز به خدمات سئو و بهینه سازی در استان اصفهان داریم

یک مثال ساده :در ابتدا که شما برای معرفی محصول خود به دیگران که مثلا خدمات شما پیک موتوری است و این سرویس شما مختص به یک مکان جغرافیای میباشد و ممکن است بدها شعب های دیگری نیز در دیگر استاها بخواهید بزنید اما در ابتدا برای معرفی محصول خود در سطح استان اصفهان  سه راه کلی وجود دارد

1-ایجاد بیلبورد های تبلیغاتی چند ده میلیونی و یا صدا سیما یا تبیلغات ارزان مثل پخش اگهی کاغذی در بین مردم میباشد .

2-طراحی یک وب سایت با معماری صحیح و امکانات متنوع که قابلیت درج انی یک خبر در فضای وب و همزمان در شبکه های اجتماعی را داشته باشد

استان اصفهان سهم قابل توجهی از بازار خرید اینترنتی و یا دیجیتال مارکتینگ دارد و روز به روز وابستگی مردم به این بازار بیشتر میشود .

3-ایجاد کانال در اینستا گرام و تلگرام …… و شروع به تبلیغ کردن

اگر بخواهید بهترین روش رو انتخواب کنید خوب بیشتر مردم راهی را انتخاب می‌کنند که هم ارزان باشه باکلاس باشه و بهترین بازده در کوتاه ترین زمان داشته باشه راهی که الو وب در اختیار شما می‌گذارد روش 2 است.

اما چرا ؟ ساده است چون ارزان است و مردم نتنها اصفهان بلکه بیشتر مردم دنیا روزانه چند ساعت از وقت خود را پای دستگاههای هوشمند خود میگذراند و مشغول بسیاری از کارها می‌باشد

اما چگونه با چه ابزار در فضای وب چرخ میزنند؟ موتور جستجو گر گوگل معتبر ترین و بهترین ابزار جستجو در دنیا محصوب می‌شود و مفهوم سئو ویا seo از همین جا شروع می‌شود . اگر شما بتونید مثلا کلمه کلیدی پیک موتوری در استان اصفهان را در رتبه های بالای نتایج جستجو بیاورد زنگ خور شما به طرز حیرت انگیزی بالا رفته و البته که درامد شما نیز افزایش می‌یابد.

چه مشاغلی نیاز به سئو در اصفهان دارن ؟

هر شخص یا شرکتی که دارای توانمندی در صنایع مختلف را دار باشد  با ایجاد یک وب سایت و سئو و بهینه سازی آن مهارت خود را با دیگران به اشتراک بگزارد

اما برای درک بهتر این جواب باید دانست در اصفهان چه ضرفیت هایی وجود دارد

1-صنعت :

توسعه هر چه بیشتر شهرکهای صنعتی  و فعال و افزایش ان در سطوح چند ده کیلومتری .اصفهان با ضرفیت بالا در جهت رشد و پایداری اقتصادی با تکیه بر نیروی جوان ، ایجاد کارگاه کوچک کار افرینی و شرکت های دانش بنیان و همایت از انان در جهت رشد و شکوفایی هر چه بهتر استان و انتفال فناوری های مدرن در سطح استان.احداث و تکمیل زیر ساخت ها مورد نیاز برای صنعت گران . نوسازی صنایع مهم و ریشه دار استان و مهمترین ان وجود کارخانه های بزرگ تولید ورق و اهن

2-توریسم

صنعت توريسم با وجود فرهنگی  هنری و طبيعی هم چنین تلاش برای رشد  صنعت گردش گری نسب به رشد اقتصاد کشور   ،

وجود برنامه ریزی در این زمینه بر اساس اصول و مبانی توسعه پایدار از طریق اطلاع رسانی و تبلیغات هوشمند در زمینه گردشگری از نظر کمی و کیفی همچنین وجود منابع فرهنگی ، تاریخی

و ارائه خدمات عالی در جهت رضایت گردشگران خارجی و داخلی .

3-مدیریت : مدیریت و برنامه نویسی بالا در ضمینه های عمومی و خصوصی نسب به کل کشور

4-کشاورزی: انواع محصولات باکیفیت با توجه به نیروی انسانی متخصص و وجود زمینهای کشاورزی و بهرمندی از موقعیت جغرافیایی و آب هوایی خاص

دیجیتال مارکتینگ در اصفهان

در واقع این دوجمله در هنگامی معنی درستی پیدا میکنند که الزام و ملزوم یکدیگر شوند اما چگونه ؟ هنگامی که شما به وسیله ابزار های دیجیتال بخواهید بازار مارکتینکگ دراصفهان برای خود دست پا کنید.مردم اصفهان هم واره از صنعت دیجتال مارکتینگ عقب نیوفتاده و رشد نزدیک به 40 % این بازرا را دار هست تا این تاریخ و میتوان گفت اصفهان دومین شهر ایران در ارثه دیجیتال مارکتینگ بوده خرید مایحتاج اولیه تا  وسایل مصرفی تا صنعتی همگی به وسیله جستجو در گوگل و خرید های اینترنتی صورت پذیرفته همچینین وجود جمعیت جوان و نهوه استفاده از ان زیر ساختهای قوی و اطلاع رسانی به موقع همگی نشان از جدی گرفتن این صنعت در استان می‌باشد .

SEO لوکال در اصفهان

وسعت شهر اصفهان   551 کیلومتر مربع است و سعت کل استان چیزی حدود 107 کیلومتر مربع است خوب در فضای بسیار بزرگ هزاران کسب کار کوچک بزرگ وجود دارد الو وب با درج مکان شما در گوگل باعث بهبود وضعت سایت شما می‌شود اما چگونه ؟

یک مثال ساده : یک قابلیت خوب از طرف گوگل به عکس زیر توجه کنید.

سئوی-لوکال-در-اصفهان
seo-لوکال-به-همراه-مسیر-راه

همان تور که میبینید من جمله طراحی وب سایت که جمله سختی از نظر seo هست تایپ کردم و گوگل اومد بر اساس ip و لوکیشن شما نزدیک ترین مکان جغرفیای به من نشون میده به همراه شماره تلفون حالا عکس بعدی وقتی روی Directions کلیک بکنم نزدیک مسیر برای رسیدن به هدف به مشتری نشون میده خوب پس به راحتی میتونیم مکان بیزینس خودمونو به مشتری راحت نشون بدیم در اینده راجب این بحٍ بیشتر صحبت خواهم کرد.

سئو کار در اصفهان

سئو کار در اصفهان  در واقع از سئو محلی سرچشمه میگیرد یک امکانی که توسط الگریتم های مختلف گوگل به وجود امده تا به شما یی که حوضه کسب کاراتان بصورت محلی است کمک شایانی کند ، همواره این الگوریتم ها  در حال بروز رسانی هستند و  مجری همواره با اطلاعات خود در تمامی موارد به روز کند تا بتواند در زمان و هزینه در انجام پروژه صرفه جویی کند.

مهارتهای یک سئو کار شامل چه مواردی است؟

امروزه بسیاری از حوضه ای کسب کار اینترنتی بسیار تخصصی شده اند وقتی اسم سئو کار می اید در واقع به کسی گفته می‌شود که چندین سال در حوضه سئو وبهینه سازی کار کرد  ، کلمات مختلفی را بالا آورد در حوضه های مختلف برای مشتریان متفاوت استراتژی تایین کرده و حتی در چندین پروژه سئو شکست خورده ،  دیدگاه بسیار متفاوتی نسبت به دیگر همکاران خود دارد که سابقه کمتری در این کاردارند ،  مجری باید بتواند تحلیل کاملی و جامعی از رقبا داشته باشد . تفاوت بین بهینه سازی و سئو تکنیکال را بداند ، تفاوت سئو سایت فروشگاهی، شرکتی ، خدماتی را بداند بتواند در مواردی با خرید بک لینک یا رپرتاژ در مکان و زمان درست شما را در بهبود کلمه کلیدی با کمترین هزینه یاری رساند. از نشان گذاری های اسکیما به خوبی بهره ببرد ،کد نوسی فرونت را بلد باشد و این که از تکنولژی استفاده می‌کند مهم نیست مهم کیفیت کار میباشد ، اشنایی کامل به محتوا نویسی و درک نیاز کاربران از کوری سرچ شده را داشته باشد.

فراموش نکنیم انتخواب یک فرد نااگاه و کم تجربه ممکن است  باعث از بین رفتن کامل و یا بخش بزرگی از بیزنس شما می‌شود. امروزه با به وجود آمدن هوش مصنوصی گوگل و الگوریتم هایی مثل گوگل پاندا یا گوگل پنگوئن به راحتی سایت شما رو انالیز می‌کند و در صورتی که بفهمد ساسیت شما از نظر لینک سازی داخلی و خارجی یا محتوا داخل آن و موارد دیگر بد تشخیص داده شود شما مورد جریمه گوگل خواهید شد و تا مدت زمان نامعلومی در جریمه خواهید ماند پس در پیدا کردن یک سئو کار خوب وسواس به خرج دهید .

آموزش سئو در اصفهان

بهترین آموزش سئو در اصفهان هنگامی اتفاق خواهد افتاد که شما قبل از اینکه با شرکتی سئو کار وارد همکاری شوید آن شرکت خدمات طراحی ، و آموزش سئو را با هم انجام دهد و از نفرات با تجربه استفاده کنند. تجربه به ما ثابت کرده قبل از شروع استارت اپ های کوچک و یا بزرگ تمامی موارد را باید در نظر گرفت زیرا ممکن است استارت آپ شما هر روز بزرگتر و به سود دهی نزدیک شود ولی شما هنوز چالشهایی را در مورد آموزش سئو و یا طراحی داشته باشید.

چه سایت شما توسط ما طراحی شده باشید یا خیر ما موارد آموزشی سئو را با برگذاری دوره هایی اجرا خواهیم کرد . و نفرات کارفرما نیاز به هیچ پیشینه ای نخواهند داشت . بعد از اتمام آموزش ، دوره دارای پشتیبانی و مشاوره رایگان نیز خواهد بود زیرا آموزش تنها فایده نداشته و در عمل شما در هر فیلد شغلی که باشید چالشهای مختلفی را تجربه خواهید کرد و ما شما را تنها نخواهیم گذاشت. ما در اموزش سئو سعی خواهیم کرد تمامی معلومات و تجربیاات خود را در اختیار شما قرار دهیم. از انجایی که مبحث آموزش سئو همیشه در حال به روز شدن است ما دادن رفرنسهای اموزشی به شما کمک خواهیم کرد که درآیینده نیز به معلومات خود بیفزایید .هر چه شما معلومات خود را سئو بالا ببرید مطمئناً باعث بیشتر شدن سود شما در اینده خواهد شد. در صورت تمایل شما در اینده دوره آموزشی سئو دارای آپدیت هایی نیزمی‌باشد تا شما همیشه اطلاعات خود را به روز نگه دارید.

مشاوره سئو در اصفهان

برای پیش برد اهداف خود تنها با برنامه ریزی و هدفی مشخص در دراز مدت این امر امکان پذیر است کسانی که خدمات مشاوره سئو در اصفهان را انجام میدهند باید یکسری قابلیت کلی را داشسته باشند ، برند سازی ، اشنایی با محتوا نویسی ، تخمین هزینه سئو ، اشنایی کامل کمپین های تبلیغاتی و یا بنرهای تبلیغاتی، بازاریابی شبکه های اجتماعی ، اشنایی کامل به علم رو به رشد سئو ، برگذاری کلاسهای آموزشی برای کارفرما در صورت لذوم ،استراتژی های مختلف در زمان های مختلف.

یک مشاور خوب باید قابلیت تجزیه تحلیل سایت های مختلف را داشته باشد بتواند از نقطه ضعف دیگران به نفع شما داشته باشد .اگر سایت شما در رابطه خرید بلیط هواپیما است کاملا سئو آن با کسی که کالای دیجیتال میفروشد ویا کسی که تنها در چند کلمه کلیدی میخواهد رتبه بگیرد متفاوت است.

در مواردی مشاوره سئو امروزه باید به روانشناسی مردم و مناطق جغرافیایی استان نیز باید شناخت داشته باشد .ما همواره در تمامی مراحل از ابتدای طراحی سایت تا زمانی که بیزنس شما به سود دهی لازم برسد و از آن به بعد نیز جایگاه خود رو تثبت کند به شما مشاوره خواهیم داد.

هدف ما تنها بالا آمدن در یک کلمه کلیدی نمی‌باشد هدف جذب مشتری وفادار به سایت است. سایتی که وقتی کاربر وارد ان میشود بتواند به پاسخ خود در کمترین زمان برسد و ان را به دیگران معرفی و یا در شبکه های اجتماعی شیر کند تا شما به یک برند در ذهن مردم باقی بمانید .

طراحی وب سایت

اولین قدم برای کسب کار اینترنتیی راه اندازی وب سایت  است. بسته به اینکه شما چه نوع کسب کاری دارید طراحی وب سایت به شکل بسیار متفاوتی می‌باشد. در هنگام طراحی ما به تمامی موارد توجه می‌کنیم تا بتوانیم شما رو از دیگران متفاوت جلوه دهیم . ما همواره سعی داریم یک وب سایت پویا خلاق مطابق با سلیقه مشتری طراحی کنیم و البته که موارد کدنویسی ، موبایل گرا بودن ، سرعت بالا ، بهینه سازی ، امکان تغییر دادن پلتفرم سایت به دیگر حالت ها تمامی موارد گفته شده در طراحی گذاشته شده صبا از اینکه سایت شما با چه قیمتی و برای چه منظور طراحی شده است.

امکاناتی که برای شما در نظر گرفته شده سعی می‌شود تا جای ممکن کامل و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار گیرید تا نگرانی از این بابت نداشته باشید . مواردی مثل رنگ سازمانی ، طراحی لوگو ، شعار تبلیغاتی ، متریال دیزاین نیز استفاده شده در سایت به صورت انتخوابی توسط مشتری می‌باشد. تجربه و رابط کاربری نیز یک مبحث مهم در طراحی است سعی می‌شود با شنیدن نظرات شما و تجربه ما طراحی شما انجام شود تا تمامی استاندارد های لازم  را پاس کند.

کار با سایت نیز به شما آموزش داده می‌شود و تمامی المانهایی که لازم دارید برای کنترل کردن وب سایت به شما داده خواهد شد پنل کاربر نیز به صورت فارسی می‌باشد.در رابطه با سئو اولیه سایت نیز در هنگام طراحی گنجاده شده و ابزار کار نیز به شما آموزش داده خواهد شد.

مراحل خدمات seo در اصفهان چگونه است ؟

طراحی-واکنش-گرا-اصفهان

طراحی کاربر پسند و مناسب برای تمامی دستگاههای مختلف

تولید-محتوا-اصفهان

تولید محتوا اختصاصی باتوجه به کسب کار شما

انالیز-سایت-اصفهان

تجزیه تحلیل سایت شما و استراتژی برای بالا امدن در کلمه کلیدی

البته زیاد مهم نیست شما در کدان شهر ویا استان زندگی میکنید ولی با شناخت تیم ما از فرهنگ ، مناطق جغرافیای ، روحیات ، و نحوه سرچ کردن مردم اصفهان میتواند کمکی در جهت پیشبرد اهداف شما باشد

خدمات ما شامل سه بخش1- قبل 2-بعد 3-اتمام  پروزه کلمه کلیدی شما می‌باشد اما چگونه ؟

1-قبل شروع همکاری با مشتری  ما یک سری اطلاعات راجب پروژه شما می‌گیریم و به سوالاتی که در که برای شما به وجود میاد جواب میدهیم و البته قیمت و حدود زمان بالا امدن و حدود سعود شما در نتایج جستجو به شما می‌گوییم

2- بستن قرار داد ایجاد یک یا چند جلسه گفتگو راجب کسب کار شما

3-بعد از اتمام پروژه نیز الو وب پاسخ گوی سوالات ومشاوره رایگان شما هم شهریان عزیز اصفهانی می‌باشد

خدمات سئو در اصفهان

این خدمات به صورت عمومی بوده و در اختیار شما همشهریان اصفهانی قرار خواهد گرفت و شامل موارد زیر می‌باشد.

آنلایز سئو داخلی در قسمت های مختلف سایت و پیشنهاداتی برای بهبود سئو متن شما.

تجزیه و تحلیل متن و پیشنهاداتی برای بهبود ساختار و سبک ارائه خواهد شد.

ایجاد متحوای شاخص یا cornerstone content به شما اجازه علامت گذاری و فیلتر محتوای شاخص در سایت را میدهد.

شمارش لینکها در متن که باعث بهبود ساختار سایت می شود.

ایجاد نقشه xml سایت به صورت خودکار.

قابیلیت Ryte : برسی هفتگی ایندکس سایت در صورتی که سایت قابلیت ایندکس توسط موتور های جستجو را نداشته باشد پیغام هشدار دریافت خواهید کرد.

نوار مدیرتی برای اطلاع از وظعیت کلی محتوای سئو سایت

استفاده از وب سرویس رست این api  به شما همه داده‌های متایی که برای آدرس‌های اینترنتی خاص نیاز دارید می دهد.برای استفاده در سایت‌ برای همه خروجی‌های متاهای سئو استفاده می شود.

گرفتن کد تایید از موتورهای جستجو مختلف با استفاده از Webmaster Tools: یک تگ تایید متا به صفحه اصلی سایت شما اضافه می شود. لینک های مرتبط با ابزارهای وب مستر مختلف را دنبال کرده و دستورالعمل های مرتبط با تایید توسط تگ متا را دنبال می کند تا کد تایید را دریافت کند.

انتخاب سیمبول های مختلف برای جداکردن بین عنوان سایت و عنوان نوشته. سیمبول ها در نتایج جستجو هستند ظاهر می شوند.

مشخص کردن نام سازمانی به همراه لوگو سایت

شبکه های اجتماعی

اتصال صفحات شبکه های اجتماعی: فیسبوک،توییتر،اینستاگرام،لینکدین،MySpace،Pinterest،YouTube،ویکی پدیا این امکان برای شناختن شبکه های اجتماعی شما به موتورهای جستجو است.

Open Graph: توسط app id شبکه های اجتماعی پیش نمایشی از تصاویر و محتوای خلاصه متن شما نمایش داده میشود وقتی لینکی از سایت خود را به اشتراک میگذارید همچنین در صورتی که محتوای شما عکس شاخصی نداشته باشد میتوانید یک تصویر شاخص را برای این مدل محتوا انتخواب کنید.

تغییر مسیر

1-تغییر مسیر به شکل 301 انتقال کامل ، 302 پیدا شده ، 307 به صورت موقت تغییر مسیر داده ، 410 محتوای حذف شده، 451 به دلایل امنیتی غیر قابل دسرس باشد.

2-تغییر مسیر به شکل قاعده مند

3-تغییر مسیر از طریق پیکر بندی وب سرویس سایت

نشان گذاری برای ویدیو

سئو محتوای ویدیو با کدهای اسکیما و کاملا استاندارد شده همراه مشخص کردن عکس شاخص ویدیو ، گذاشتن برچسب ها ، دسته بندی کردن مدت زمان ویدیو، دادن امتیاز ، عدم نمایش ویدیو در یک برگه از سایت

لوکال سئو

مشخص کردن موضوع کسب کار شما ، نشانی محل کار ، طول و عرض جغرافیایی ، آدرس سایت ، مشخص کردن دقیق ساعات کاری ، وارد کردن Google Maps API Key

دیگر خدمات سئو سایت اَلو وب

سوالات متداول

قیمت باتوجه پروژه شما میباشد بعد از تماس گفتن خدمات مورد نیاز شما تیم ما یک سری انالیز اولیه انجام میدهد و با توجه به میزان رقابت پذیر بود قیمت خدمت شما ارز خواهد شد.ممکن است سایت شما از نظر ux , ui  و میزان بوت استرپ بودن  همچنین سرعت لود سایت  میزانریکوئست که به سرور میدهد یکسری نقسهایی نیز داشته باشد که در ابتدا باید این نقسها رفع گردد سپس به انجام پروزه پرداخت

این مورد نیز به میزان رقبای شما  در کلمه کلیدی می‌باشد و در سه سطح میتواند باشد 1-3 ماه  / 3-6 ماه / 6 ماه تا 1 سال در شرایط نرما ل معمولا بین 1 الی 3 ماه میباشد

بله بعد اخذ قرارداد پروژه خواسته شده کارفرما با بهترین ابزار دنیا که نشان دهنده سعود و سقوط میباشد به صورت مستند تحویل کار فرما خواهد شد

این همکاری میتواند ادامه داشته باشد در تمامی زمینه های بهینه سازی و طراحی همچنین میتوانید از مشاوره رایگان ما نیز بهرمند شوید.همچنین در صورتی که راه حلی برای بهبود کسب کار شما به ذهن ما برسد ان را از شما دریغ نخواهیم کرد

بله تمامی موارد به صورت اختصاصی برای مشتری انجام خواهد شد

خیر اگر کسی از سایت های رقیب شما بتواند سایت خود را بهتر شما seo کند شما در بالای نتایج جستجو قرار میگیرد اما معمولا یا راه کارهای تیم الو وب چه در جمله های سخت چه اسان شما در صدر نتایج جستجو قرار خواهید گرفت.

نیاز به این کار نیست شما وقتی با تماس می گیرید و راجب کسب کار خود با ما صحبت می‌کنید ما طبق انالیزی در مورد کسب کار شما انجام میدهیم به شما پیشنهاد کلمه کلیدی و میزان براورد قیمت را به شما خواهیم داد.حتی اگر خودتان هم کلمه کلیدی پیشنهاد دهید باز هم با باید کلمه کلیدی را آنالیز کنیم تا از درست بودن آن اطمینان حاصل کنیم

در بسیاری از موارد سایت های کار فرما در کلمات کلیدی  در نتایج گوگل دچار مشکل می‌شود و یا موارد  دیگر مانند نقص های فنی سایت.ما سایت شما رو مورد برسی قرار خواهیم داد و نیاز است که پسورد گوگل وب مستر و گوگل آنالیتیکس ، خود را در اختیار ما بگذارید تا بهتر بتوانیم شما را کمک کنیم البته از قبل از سایت بک گرفته میشود تا مشکل قانونی در مورد بهم خوردگی  و هک سایت به وجود نیاید.اگر هم مشکل فنی سایت است اگر کد نویسی سایت در تخصص ما باشد باید یوزر پس هاست برای ما فرستاده شود. در موادی نیز که کار انالیز زمان بر و کمی پیچیده باشد مشمول هزینه می باشد.

در موادی که کار فرما نیاز به مشاوره دارد و مسئله خاصی به وجود نیامده بله شما می‌توانید از ما میتوانید مشاوره بگیرید.

برگزاری کلاس در سطح استان اصفهان فعلا در دفتر کار الو وب وجود ندارد ولی در صورت نیاز شما شخص سئو کار با حضور در دفتر کار شما با برگزاری تعداد جلسه مشخص که از قبلا مشخص شده و متناسب با کسب کار شما است برگزار خواهد شد. در این دوره می‌تواند به صورت خصوصی و یا جمعی باشد . تمامی موارد سئو تکنیکال ، پایه ، بهینه سازی ، ابزار آنالیز به شما درس داده خواهد شد.

طراحی و آنالیز سایت در اصفهان

تحلیلی-کلی-برق-صنعتی- (2)

آنالیز سئو کلمه برق صنعتی در اصفهان

در ابتدا که این کلمه کلیدی سرچ می‌کنیم خیلی مشخص که گوگل میتونه چه وب سایت ها و چه...

اطلاعات بیشتر

تحلیل برسی سئو سایت ایران فانا

موضوع: برسی سایت  iranfana.com موقعیت  : اصفهان تاریخ :  07/07/1399 در برسی به عمل آمده توسط کارشناسان گروه طراحی سایت اَلو وب...

اطلاعات بیشتر
انالیز-سئو-جمله-دندان-پذشک-زیبایی-اصفهان

انالیز سئو جمله دندان پذشک زیبایی اصفهان

خوب موقعی که جمله بهترین دندانپزشک اصفهان در گوگل تایپ میکنیم  در ابتدا نقشه گوگل میبینیم و روی گزینه...

اطلاعات بیشتر
تحلیل-سئو-سایت-اسنپ-فود-در-جمله-سفارش-غذا-در-اصفهان

تحلیل سئو سایت اسنپ فود در جمله سفارش غذا در اصفهان

با یکی دیگر از مبحث تجزیه تحلیل سئو سایت در اصفهان در زمینه سفارش انلاین غذا در خدمت شما...

اطلاعات بیشتر
انالیز-سئو-جمله-خرید-گز-اصفهان

انالیز سئو جمله خرید گز اصفهان

گز یکی از محصولات خوب استان اصفهان است و بسیار پرطرف دار و پول ساز برای کسانی که قصد...

اطلاعات بیشتر
سئوی-سایت-در-اصفهان-بهینه-سازی-سایت

سئو سایت در اصفهان

سئو سایت در اصفهان و خدمات بهینه سازی الو وب با سال ها تجربه در زمینه سئو سایت در اصفهان،...

اطلاعات بیشتر
طراحی-سایت-در-اصفهان

طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت در اصفهان با توجه به پتانسیل  بالای استان در زمینه طراحی سایت اصفهان و کسب درامد اینترنتی طراحی...

اطلاعات بیشتر
فروشگاه-مینا-کاری-در-اصفهان

طراحی سایت میناکاری

امروز بایکی دیگر از صنایع دستی اصفهان یعنی مینا کاری اشنا بشیم  و به  وکسانی که به دنبال  ایجاد...

اطلاعات بیشتر

آموزش های سئو سایت

انتخاب-کلمات-کلیدی-مناسب-برای-سئو 

انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سئو و ابزار آنالیز آن

انتخاب کلمه هدف جز قدمهای اول در Website SEO محسوب می شود انتخاب کلمات بر اساس آنالیز هوشمندانه میتواند...

اطلاعات بیشتر
تاثیر-شبکه-های-اجتماعی-در-سئو-سایت

تاثیر شبکه های اجتماعی در سئو سایت

در این پست به شبکه های اجتماعی مهم در و تاثیر پذیر در سئو سایت و ابزار آنلاین برای...

اطلاعات بیشتر
خطای404-سایت-چیست-برطرف-کردن-طراحی-قسمتهای-404

خطای404 سایت چیست؟برطرف کردن و طراحی قسمتهای 404

خطای404 سایت چیست؟ خطاهای سایت در صورت زیاد شدن نقش تعیین کننده در سئو سایت هم در تجربه کاربری دارد...

اطلاعات بیشتر
سایت مپ چیست-ساخت-نقشه-سایت

سایت مپ چیست؟ ساخت نقشه سایت و تاثیر آن در SEO

سایت مپ یک فایل xml می‌باشد و شامل لینک های شما و میزان با اهمیت بودن قسمت های مختلف...

اطلاعات بیشتر
سئو-وردپرس-مزایا و معایب

سئو وردپرس | مزایا و معایب سئو وردپرس

ایا وردپرس برای سئو خوب هست ؟ یا تها برای استفاده از وبلاگها مناسب است تو این پست به...

اطلاعات بیشتر
آموزش سئو داخلی

آموزش سئو داخلی سایت | on page seo

 عنوان سایت : بالا ترین اهمیت در سئو داخلی سایت را دارد شما باید وقت زیادی برای پیدا کردن...

اطلاعات بیشتر
تاثیر-cms-ها-در-سئو-سایت-و-ویژگی-های-مهم-آن-در-سئو

تاثیر cms ها در سئو سایت و ویژگی های مهم آن در سئو

در ابتدا باید بگم  csm مخف content management system  است یعنی شما میتوانید تمامی محتوای داخل سایت را کنترل...

اطلاعات بیشتر
انتخاب هاست مناسب و تاثیر آن در سئو سایت

انتخاب هاست مناسب و تاثیر آن در سئو سایت

در این پست می خواهیم به  انتخاب هاست مناسب و تاثیر ان در سئو و به  موارد مهم و...

اطلاعات بیشتر

دیجیتال مارکتینگ

چگونه-کاربران-سایت-را-اکتیو-کنیم-2

روش های حرفه ای دیجیتال مارکتینگ برای جذب کاربر

روش های مختلف یک دیجیتال مارکتر و پیداه سازی آن توسط یک طراح سایت که با کمترین دغدغه اطلاعات...

اطلاعات بیشتر
چگونه-کاربران-سایت-را-اکتیو-کنیم

چگونه کاربران سایت را اکتیو کنیم|جذب کاربران از دید دیجیتال مارکتینگ

نشانه های فعال شدن کاربر چیست؟ 1-گرفتن اطلاعات تماس یعنی اگر شما بازید کننده را به یک صفحه فرود هدایت...

اطلاعات بیشتر
7-نکته-در-تبلیغات-موثر-اینترنتی

7 نکته در تبلیغات موثر اینترنتی

در این پست می‌خواهیم راجب 7ویژگی های بنرهای تبلیغاتی صحبت کنیم. این 7 نکته در صورت رعایت کردن حتی مخاطبان...

اطلاعات بیشتر
بازگشت کم سرمایه گذاری در تبلیغات انلاین، راه حل چیست؟

بازگشت کم سرمایه گذاری در تبلیغات انلاین، راه حل چیست؟

چرا اکثر تبلیغاتی که سایتهایی انلاین انجام میدهند بازگشت سرمایه بسیاری کمی دارد اگر شما پاسخ این سوال رابدونید...

اطلاعات بیشتر
معیار تبلیغات و هزینه های آن در دیجیتال مارکتینگ

معیار تبلیغات و هزینه های آن در دیجیتال مارکتینگ

معیار تبلیغات در دیجیتال مارکتینگ به سه عامل زیر وابسته است 1-تعداد بازدید از سایت خوب ما هر کاری که در...

اطلاعات بیشتر
Online-advertising-is-a-way-to-attract-customers

تبلیغات انلاین روشی برای جذب مشتری

روشهای جذب مخاطب به شکلهای مختلفی صورت میگیرد 1- سئو سایت 2- تبلیغات انلاین 3- رسانه های اجتماعی در این پست...

اطلاعات بیشتر

الگوریتم های گوگل

الگوریتم-Mobil- Firs-Index

الگوریتم Mobile First Index گوگل | چرا اول موبایل

الگوریتم Mobile First Index دنیای  وب همیشه در حال به روز شدن است کسی فکرشو می‌کرد از مانیتورهای crt به...

اطلاعات بیشتر
الگوریتم-سند-باکس-گوگل

الگوریتم سندباکس گوگل چیست و چگونه از آن خارج شویم

الگوریتم سندباکس گوگل چیست؟ تصور کنید یک رستوران در یک محله معروف بزنید و در آن محله رستوران های خوب...

اطلاعات بیشتر
الگوریتم-مرغ-مگس-خوار

الگوریتم مرغ مگس خوار | جستجوی معنایی

الگوریتم مرغ مگس خوار چیست؟ این الگوریتم کمک شایان به کاربران کرد و دیگر کاربران لازم نبود بند بندی کلمه...

اطلاعات بیشتر
الگوریتم-رقص-گوگل

الگوریتم رقص گوگل | گوگل دنس | Google Dance

الگوریتم رقص گوگل چیست؟ حیجان و لذت بردن ناگهانی و کمی بعد از ان نا امیدی این اتفاقی است که...

اطلاعات بیشتر
pigeon-algorithm-الگوریتم-کبوتر گوگل

الگوریتم کبوتر گوگل-سئو محلی با چشم کبوتر

قبلا وقتی میخواستیم به جایی برویم این چالش داشتیم که ایا آدرسو پیدا میکنیم و  در  بسیاری موارد در...

اطلاعات بیشتر
rank-brain

الگوریتم رنک برین چیست؟ بهینه سازی Rank Brain

هوش مصنوعی گوگل همه چیز را نمی‌داند اما شما با سرچ هایی که در طول زمان و فصول مختلف...

اطلاعات بیشتر
الگوریتم-تازگی-محتوای-گوگل

الگوریتم تازگی محتوای گوگل

الگوریتم تازگی محتوای گوگل:محتوایی که  جامع است و در بوره از زمان ، مکان ، به روز بودن با...

اطلاعات بیشتر
panda-algorithm

الگوریتم گوگل پاندا چیست؟ چه سایتی جریمه می‌شود؟

الگوریتم گوگل پاندا چیست؟ الگوریتم پاندا برای مبارزه با محتوای بی کیفیت ، کوتاه و بدون رساندن پیامی به خواننده...

اطلاعات بیشتر

رابط کاربری

اصطلاحات-مهم-تجربه-کاربری-طراحی-سایت،اپلیکیشن

اصطلاحات و ابزار مهم تجربه کاربری در طراحی سایت،اپلیکیشن

اسکچ sketch: به معنی طراحی می‌باشد به طور ساده وقتی یک طراح سایت یا اپلیکیشن می‌خواهد پروژه ای طرح بزنه...

اطلاعات بیشتر
اهمیت-و-تاثیر تجربه-کاربری در-کسب-کارها

اهمیت و تاثیر تجربه کاربری در کسب کارها

 دلایل اهمیت رابط کاربری به صورت کلی شامل موارد زیر می باشد  1-هر چیزی که ما ان را خلق می‌کنیم...

اطلاعات بیشتر
تجربه-کاربری-در-طراحی-وب-سایت

تجربه کاربری در طراحی وب سایت

امروزه استفاده از وب سایت ها و اپلیکیشن ها حتی شبکه های اجتماعی بسیار زیاد شده از طرفی رقابت...

اطلاعات بیشتر
user experience design

ui و ux تجربه و رابط کاربری چیست؟ تفاوت و کاربرد آن چیست؟

تجربه و رابط کاربری user experience design Ux= به نحوه عملکرد سرویس شما از جنبه های فنی مثل سرعت ،...

اطلاعات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *