مقالات

انالیز-سئو-جمله-خرید-گز-اصفهان

انالیز سئو جمله خرید گز اصفهان

گز یکی از محصولات خوب استان اصفهان است و بسیار پرطرف دار و پول ساز برای کسانی که قصد سئو سایت در اصفهان را دارن و از این طریق درامد بیشتری را نسیب خود کنند. میانگین سرچ این جمله در ماه 50 بار میباشد.

همان گونه که در عکس مشخص است وقتی جمله خرید گز اصفهان تایپ میکنیم در ابتدا مکان هایی از فروشگاههای مختلف را نشان میدهد در سطح استان اولین سایت فروشگاه گز مضفری میباشد .ثبت مکان سایت در گوگل یکی از عوامل خوب در seo سایت میباشد همچنین گوگل سعی میکنند نزدیک ترین محل را به شما نشان دهد.

مشحصات ابتدایی این وب سایت : تکنولوژی ساختار سایت asp.net میباشد و تکنولوژی موبایل اصلا رعایت نشده

one page seo

ساختار سایت ساده برای کاربر 2-به وسیله منو ها و ویجت ها سایت تفکیک شده که این خیلی خوبه 3-مشخص که سایت دیر به دیر اپدیت میشود تا این تاریخ 4- نماد الکترونیک موجود است و دارای اعتبار که اگر باعث بهبود سئو سایت نشود ایجاد اعتماد برای مشتری میشود.5-وقتی چند بار سایت بازدید شد با ارور Sorry, an error occurred while processing your request. مواجح شدم که بر میگردد به خدملت هاستینگ سایت که بسیار این مورد بد میباشد.6-جمله هدف در صفحه یک بالا امده که میتوانست در یک صفحه فرود باشد 7-عنوان سایت فروشگاه اینترنتی گز مظفری خوب این عنوان خوبه برای کلمه کلیدی مورد نظر 8- Meta Description اصلا نوشته نشده البته وقتی توضیحات متا وارد نشود گوگل به صورت خودکار توضیحات پاراگراف اول در نظر میگیرد 9-Meta Keywords نوشته نشده که در سالهای اخیر دیگر مهم نیست 10-هیچ تگ h1 , h2 وجود نداشته این مورد میتوانست رعایت شود از اون جایی خیلی بد حتی تگ h1 وجود داشته باید در یک صفحه یک تگ h1 زده میشده.11-بیشترین انکر تکس جمله گز و مظفری دیده میشود که این مورد خیلی خوب میباشد 12-ssl استفاده نشده در دامنه که این مورد بسیار بد میباشد

اگر من بودم این سایت در اصفهان را با تکنولوژی بوت استرپ بهینه میکردم و با ایجاد بنر زیبا و رنگی و ایجاد تیزر تبلیغاتی و یک عنوان بهتر برای سایت خود باعث افزایش نرخ ctr و افزایش فروش خود میشدم.این حداقل کاری بود که میتوانستم در صفحه یک انجام دهم.

off page seo

تعداد کل بک لینک در این تاریخ 7 عدد تعداد 4 عدد REFERRING DOMAINS و تعداد 5 عدد REFERRING IPS وجود دارد کلا بک لینکها در سال 2017 31 عدد بود تا سال 2018 به 9 عدد رسیده کیفیت بک لینها نیز بد میباشد.34 عدد لینک داخلی و صفر لینک خارجی بوده که میتوان در هر صفحه 1 الی 2 لینک خارجی گذاشت البته این موضوع بستگی به مطلب مورد نظر شما دارد .78% بک لینها فالو و بقیه نوفالو هستند از ان جای بک لینک ها خوب نیستند ممکن است فالو بود ان نیز باعث افت کلمه کلیدی شود.

 

اطلاعات کلی دامنه

63 ادرس ایندکس شده سایت در موتور جستجو یاهو و بینگ نیز ثبت شده رتبه الکاسا 1.97 میلیون میباشد که البته ارتباط زیاد مهمی از نظر سئو سایت نمیباشد . میزان شیر مطالب در فیسبوک 7 و در سایر شبکه های اجتماعی صفر بوده که اصلا خوب نیست. عمر دامنه از سال 2011 تا 2019 است من سایتهای دیگر که انالیز کردم یکی از عوامل یک شدن این سایت در کلمه خرید گز اصفهان است عمر بالای دامنه میباشد و هم چنین وجود فروشگاه که در سایت است.پیج اتوریتی 17و دامنه اتوریتی 14 که به خاطر بک لینک و لینک سازی داخلی بد باعث این عدد شده.

سرعت لود وب سایت

حجم کل سایت 1.1 مگابایت – تعداد Requests 43 – سرعت لود وب سایت در موبایل 90 و در دسکتاب 100 خوب یکی دیگر از عوامل موفقیت این سایت در این کلمه کلیدی سرعت بالای بارگزاری میباشد .البته اینو هم بگم به دلیل خلوت بودن این صفحه یک این اتفاق افتاده . در صفحه های سنگین تر این سایت به دلیل استفاده نکردن از gzip و سرویس کش ، و lazy load تصاویر به مشکل خواهد خورد.در بقیه موارد از لحاظ کد نویسی خوب عمل کرده.

بهینه-سازی-و-سرعت-لود-سایت
لود سایت در موبایل

در نهایت

سختی کلمه کلیدی

بسیار راحت

سختی این جمله از 100 نمره 10 میدهم و بسیار راحت میتوان این کلمه کلیدی را تصاحب کرد.<<برای سفارش طراحی و سئو سایت در اصفهان با تماس بگیرید اَلو وب >>

اشتراک این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *