تبلیغات در گوگل ادوردز Google Ads | خدمات گوگل ادز با کمترین هزینه

روال کاری تبلیغات در گوگل چگونه است

تبلیغات مدیریت شده کامل در گوگل ادوردز تمامی مراحل توسط ما انجام خواهد شد. یک اکانت که مختص به خود شما هست درست کرده سپس مقداری مشخصی آن را شارژ خواهیم کرد شما تنها پول را به ریال پرداخت خواهید کرد از طرف ما به صورت لیر و یا دلاری شارژ  خواهد شد.بعد از شارژ پنل، الو وب شروع به ساخت کمپیمن های تبلیغاتی خواهد کرد پس از مدتی کوتاه باز خورد آن را از شما خواهیم پرسید و در صورت نیاز استراتژی چه در تبلیغات و یا هزینه ها را تغییر می دهیم تا شما به هدف مورد نظر خود برسید .

انواع مدلهای تبلیغاتی در گوگل ادوردز

تبلیغات میتواند به صورت بنری، تبلیغات در یوتیوب ، تبلیغات نصب اپلیکیشن ، موتورهای جستجو گوگل ، در سایت های خارجی باشد که این بستگی به کسب کار اینترتی شما خواهد بود. پنل گوگل ادوردز به شما امکانات متنوع و گوناگونی ارائه میدهد، خدمات ما شامل بیشتر این امکانات خواهد بود.

جزئیات دیده شده در پنل گوگل ادوردز شامل چه مواردی است؟

امکان مشاهده ریز جزئیات در تبلیغات به صورت روزانه و هفتگی از فعالیت های که برای بهبود کسب کار شما انجام میشود.

مشاهده هزینه ها پرداخت شده و این پرداخت برای چه کمپینی و با چه هدفی و برای هر کلیک چه مقدار هزینه پرداخت شده است.

افزایش ترافیک به صورت هوشمند و به دست اوردن مشتری واقعی که هدف نهایی است هدف ما ارائه خدمات با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی است.

خدمات گوگل ادز ، تبلیغات در گوگل با اَلو وب

بازاری یابی محتوایی و ویدیوی : به راحتی تبلیغات ویدیویی ، بنرهای تبلیغاتی خود را در یوتییوب و سایتهای دیگری که با گوگل همکاری میکنند و بازدید بالایی دارن نشان دهید

برسی نرخ تبدیل : میتوانید بفهمید بر روی کدام یک از کیوردهای خود بیشترین میزان کلیک را گرفته اید و ایا این هزینه با صرفه بوده یا خیر.

تبلیغات داینامیک: با استفاده از این امکان جذاب در صورتی که کاربران کلمات کلیدی مد نظر شما سرچ کنند به راحتی تبلیغ شما به کاربر نشان داده خواهد شد و شما کاربر را به صفحه مورد نظر هدایت خواهید کرد. این امکان به بازدید کننده حس خوبی را القاع میکند زیرا همان کلمه که سرچ می‌کند مشاهده کرده و احتمال کلیک بالاتر و هزینه ها پایین تر خواهد امد.

تبلیغات در اپلیکیشن : اگر توسعه دهنده اپلیکیشن موبایل هستید و یا خدماتی با استفاده این ابزار دارید میتوانید با این مدل تبلیغات محصول خود را به میلیون ها نفر در گوگل پلی نمایش دهید و احتمال نصب نیز بسیار بالا خواهد رفت

استفاده از اکانت اختصاصی : اکانت شما به صورت اختصای و تنها برای خودتان است و میتوانید به راحت گزارشات ریز درشت از کمپین خود دسرسی پیدا کنید

پشتیبانی : از طریق تلفن واتس اپ و تلگرام میتوانید از خدمات ما بهره مند شوید ضمن این که جواب دادن به سوالات شما در سریع ترین زمان ممکن صورت میپذیرد.

مشاوره : قبل از شروع و بعد از شروع کمپین هر سوالی که در ذهن دارید میتوانید از ما بپرسید و ما در حد دانسته های خود به شما جواب خواهیم داد . ضمن اینکه این مشاوره در ادامه نیز ادامه دار خواهد بود و با ایجاد راهکارهایی در رشد و توسعه  کسب کار شما خواهید بود.

مزایای خدمات تبلیغات در گوگل ادز

تبلیغات در گوگل به صورت هدف مند شکل خواهد گرفت با پرداخت هزینه پس با یک استراتژی درست کلمات کلیدی شما به راحتی در صفحه یک گوگل دیده خواهد شد

مدیریت هزینه : هزینه ها بابت هر کلیک بوده و هر زمان که دوست داشتید میتوانید کمپین را متوقف کنید پس بسیار کم ریسک است همچنین مشخص میکنید که در یک روز چقدر پول بابت تبلیغات از حساب شما کم شود

مدیریت پنل: گذارش لحظه از پنل خود میتوانید دریافت کنید تا اگر اشتاباهاتی هم دارید خیلی سریع ان را رفع کنید

امکان تبلیغ در یک منطقه جغرافیایی : خیلی خوبه که ما میتوانیم تبلیغات را تنها برای کشور های خاص و یا انتخواب نقطه به طول مثلل 100 مایلی انتخواب کنیم و این گونه در هزینه های کلی نیز صرفه جویی کرده ایم

انتخواب زبان : اگر کاربران شما فرانسوی ، ایرانی و هر کشور دیگری هستند میتوانید مشخص کنید تبلیغات برای چه زبان هایی نشان داده شود

نمایش تبلیغات هم زمان در دستگاههای مختلف موبایل و دسکتاب

نمایش تبلیغات در مرور گرهای استاندارد دنیا مانند فایر فاکس ، اپرا ، فایرفاکس

اطلاع رسانی از طریق ایمیل برای جلوگیری از قطع کمپین

پیدا کردن کلمات کلیدی واقعی: در گزاشات ما متوجه میشویم که روی کدام از از کیوردهای ما کلیک شده این گزارشات واقعی بوده و این ابزار کمک قابل توجهی به شما خواهد کرد که روی کدام کیوردها بیشتر کار کنید

امکان اختصاصی کردن تبلیغات در نتایج سرچ مانند استفاده از کلمات کلیدی ،نوشتن ادرس صفحه، سایت لینکها ، نوشتن توضیحات ، و اگستنشنها که چشم کاربران به انها جلب میشود و احتمال کلیک نیز روی آن بیشتر میشود بدون هزینه

سوالات متداول

دسرسی به ادودز چگونه است؟

البته که بهتر است اگر اجارای کمپینها به عهده ما باشد و تغییرات مختلف را تیم ما به عهده بگیرد بهتر است دسرسی مستقیم برای ما باشد و شما با دسرسی Read Only تنها در جریان کار باقی خواهید ماند و میتوانید گزارشات لحظه به لحظه را ببنید.سطح دسری admin  برای تمامی سطوح است و سطح standard  نیز میتواند کمپینها را ادیت کند و موارد دیگر و سطح دسرسی email only  که تنها ایمیل گذارشات برای ان شخص ارسال خواهد شد.

ایا امکان تغییر دسرسی اکانت نیز وجود دارد؟

بله اگر فکر میکنید امکان کار و تحلیل برسی ادوردز را دارید یوزر پسورد ها به شما داده خواهد شد و بقیه موارد به عهد خود شما میباشد.

ایا این تبلیغات گران هستند؟

خیر باز هم این موضوع برمیگردد به کسب کار شما قبل از ان بهتر از مشاوران ما کمک بگیرید و تا به شما بگوییم با هزینه 1 ماهه در سال چقدر میتواند برای شما پر سود باشد خیلی به ارزش محصول شما نیز برمیگردد و اینکه چقدر این محصول شما طرف دارد دارد و مورد بعدی الو وب به خاطر تخصص خود در راه اندازی کمپینها و دیگر کارهای مورد نیاز هزینه معقولی را دریافت خواهد کرد.

ایا ممکن است هزینه تبلیغات برای هر سایت متفاوت است؟

حتی  دو سایت با یک موضوع هزینه تبلیغات متفاوت است شما بسته به اینکه چه مقدار سایت شما در کلمات کلیدی بهنیه سازی و سئو ارگانیک شده است متفاوت است هر چه سئو سایت شما بهتر باشد در نتیجه هزینه تبلیغات شما پایین تر خواهد امد البته جای نگرانی نیست تیم الو وب با داشتن کارشناس باتجربه در زمینه سئو داخلی و خارجی بهترین راه حل و بهترین قیمت را برای شما پیداه سازی میکنند.

موثر ترین و سریع ترین راه در تبلیغات برای رسیدن به صدر نتایج جستجو توسط خود سرویسهای گوگل ادودز میباشد شما در کمتر از یک ساعت میتوانید در صدر نتایج جستجو قرار بگیرید این خدملت برای کسانی مناسب است که کلامات کلیدی دشواری دارند و یا زمان کوتاه نیاز دارند که خدمات خود رو را به دیگران معرفی کنند هر چند که بهینه سازی و سئو سایت به صورت ارگانیک هزینه های شما رو به مقدار قابل توجهی کاهش میدهد.

قوانین مقررات آگهی در google adwords

در هر زمان امکان ثبت خدمات گوگل ادز وجود دارد و در صورت پرداخت هزینه به این معنا میباشد که تمامی قوانین و مقررات را قبول کرده اید موارد مهم در زیر توضیح داده شده به هیچ وجه موارد زیر جز خدمات google adwords الو وب نخواهد بود.

1-ویروسی شدن هاست و یا وب سایت شما به هر دلیل چه از طرف شما چه از طرف هاستینگ مسئولیت با شماست و بعد از برطرف کردن این موارد میتوانید به گوگل ایمیل زده شود تمام اگر مشکلی در روند کمپین ایجاد شده است برطرف شود.البته اگر طراحی سایت ، سئو سایت ، ادوردز بر عهده ما باشد طبعتا الو وب تمامی مسئولیت ها را بر عهده خواهد گرفت.

2-استفاده از دامنه ها ریدایرکت شده این کار اصلا تاثیر خوبی در تبلیغات گوگل نخواهد داشت بهتر تمامی معماری سایت قبل شروع کار درست شده باشد سپس تبلیغات انجام شود

3-خرید فروش خدمات غیر قانونی

4-استفاده از دامنه های رایگان

5-استفاه از پاپ های آزار دهنده ، محتوای فریب دهنده و آزار دهنده ، محتوای زرد، محتوای غیر قانونی

6-بازگشت وجه در صورتی که مشکلی از طرف تیم ما باشد صورت خواهد گرفت مثلا مشکل در ایجاد حواله یا مسدود شدن کارت

7-بهتر است دامنه بین المللی استفاده شود استفاده از دامنه ir در زمان های مختلف ممکن است به دلیل مسائل سیاسی به مشکل برخورد کند.

اگر هنوز سوالی در ذهن شما هست و ما به آن پاسخ نداده ایم میتوانید همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید.