قیمت سئو حرفه ای

در رابطه با دیدن سایت شما در صفحه اول گوگل (seo سئو ) بستگی به نوع رقبای شما دارد و درج هر گونه قیمت خنده دار میباشد بنا براین برای سئو حرفه ای سایت شما تماس حاصل فرمایید.تا تیم ما سایت را موردآنالیز قرار دهند و بعد قیمت را اعلام میکنند.


قرارداد

پس از توافق قیمت  در سه مرحله تا پایان کار شما میتوانید پول را پرداخت کنید.

و یا 50 درصد قرارداد اول داده میشود و ما بقیه بعد از پایان کار .

ویژگی ها به شکل جزئی تر

اضافه کردن خودکار به قسمتی های مختلف وب سایت  همچنین انتخواب مکان نمایش  مانند برگه ها نوشته ها – نمونه کار-دسته محصولات –برچسب ها-تیکت ها –پیوند دلخوه-ساید بار – فوتر

چیدمان منو : به صورت ردیفی –ستونی – جداکننده افقی-محتوای سفارشی –بخش تب ها – پستهای داینامیک-تقسیم منو –محیط ابزارک

پیوندهای دلخواه: کافی است ادرس اینترنتی در فیلد گذاشته و عنوان ان را در زیر همان فیلد انتخواب فرمایید.

تنظیمات عمومی

استیل نویسی دلخواه با css  ، javascript :

انتخاب  css دلخواه به صورت سراسری . کد شما به صورت سرارسی در کل وب سایت اعمال می شود.

انتخواب css  دلخواه چه در موبایل و دستکتاب به صورت جدا گانه .اگر تمایل دارید در موبایل و یا دسکتاب منو شما طبق ان چیزی که دوست دارید به مخاطب نشان داده شود.

بارگذاری فایل های جاوا اسکریپت به صورت دلخواه

مدیریت لود شدن فونتها و ایکونهای svg  و css  در وب سایت . شما با استفاده از تکنولوژی  css و  svg قادر به وجود اوردن و کنترل ان ها هستید .

تبدیل فونت آسم 4 به فونت آسم 5  کاملا سازگار و بدون مشکل

بارگذاری : API نقشه گوگل : اگر تمایل دارید که از api  نقشه گوگل استفاده کنید در منو سایت میتوانید ا انتخواب یک تیک ان را انجانم دهید.

منو واکنش گرا (تبدیل منو ساده به منو همبرگری ) : شما میتوانید تعیین کنید در چه عرضی بر اساس واحد پیکسل منو کشیده شده تبدیل به یک دکمه شود سپس با کلیک بر روی ان  لینک های منو برای شما باز شود .

باز یا بسته بودن زیر منو ها : به عنوان مثال اگر یک لینک در سایت شما شامل چندین زیر شاخه داشته باشد شما میتوانید تایین کنید که ایا این زیر منو ها به صورتی لمسی نشان داه شوند و یا همیشه این زیر منو به کاربر نشان داده شود.

هاور شدن : اصطلاحا شما وقتی روی لینکی با موس میروید یک انیمیشن اتفاق می افتد زیر منو ها در یک مدت زمان و در یک نقطه از مکان به وجود می ایند شما میتوانید این دو مورد را با استفاده از زمان بر حسب میلی ثانیه کنترل کنید.

استفاده از شورت کد ها : شما با استفاده از کدهای کوتاه ان را در هر کجا کپی پیست نمایید سپس منو مورد نظر شما به نمایش در خواهد امد

تعداد نامحدود ساخت منو : به تعداد میتوانید منو درست کنید به شکلهای مختلف ان راتنظیم کنید سپس با ابزار های مختلف در هر قسمتی از سایت ان را نشان دهید.

عرض زیر منو مگا منوی عمودی : میتوانید عرض زیر منو خود را  بر اساس پیکسل مشخص کنید کنید .

سوئیچ کردن : هنگام هاور کردن موس بر روی منو سه حالت اتفاق می افتد

1-هاور شدن: یعنی زیر منو همان موقع به کاربر نشان داده شود.2-کلیک کردن : کاربر باید روی ان کلیک کند تا زیر منو باز شود.

انتقال کشویی به صورت انیمیشن : زیر منو ها با هاور شدن موس به 4 حالت ظاهر میشود و میتوان این 4 حالت را بر اساس زمان کنترل کرد. ظاهر شدن -محو شدن-حرکت به سمت بالا و پایین-ساده بدون انیمیشن

چیدمان قرار گیری منو : منو ها معمولا به صورت یک نوار به کاربر نشان داده میود که به 3 حالت به کاربر نشان داده میشود.عرض کامل صفحه – به سمت چپ و راست – حالت وسط چین . همچینن انتخاب دلخواه موقیعت قرار گیری منو در عرض و حاشیه بالا و پایین در سایت بر اساس پیکسل

ساخت منو شناور – مگا منو – منو ساده به وسیله کشیدن و رها کردن موس

توضیحات و تفکیک برای هر لینک : هر لینک در منو میتواند یک توضیح داشته باشد که وقتی موس بر روی ان میرود نشان داده می شود  . تفکیک لینک ها در منو با استفاده از کارکترهای دلخواه مثلا با خط چین یا خط نقطه.

گذاشتن تصویر و کنترل آن: گزاشتن تصوایر در هر 4 جهت با 24 حالت مختلف مانند Thumbnail ، Medium ، Medium_large ، Large همچنین گذاشتن تصویر با ابعاد دلخواه در طول وعرض متفاوت.انتخاب بودن یا نبودن تصاویر در موبایل و انتخواب حالت هوشمند lazy load  برای بارگذاری هوشمند تصاویر

رنگ بندی و استایل: انتخاب رنگ  و استایل در قسمت بک گراند، کادر بندی ، خمیدگی ها ، فواصل داخلی و خارجی ،رنگ فونت و سایز فونت  ،نوع فونت ، فعال و غیر فعال بودن لینک ، اندازه و رنگ و نوع ایکون

قابلیت درون ریزی و برون ریزی تنظیمات منو.

طرح بندی اسلایدر : به صورت اسلایدری – صحنه – کروسل

ابعاد تصویر : اتوماتیک : اسلایدر ابعاد را به صورت هوشمند برای شما درست می کند.

تمام عرض : اسلایدر عرض کل وب سایت را در بر خواهد گرفت

تمام صحنه : در هر صفحه نمایشی با اندازه های مختلف کل بخش مانیتور را در بر خواهد گرفت. و برای عبور از ان بخش کافی است کمی اسکرول کنید .

اندازه ناحیه لایه در دستکتاب ، لب تاب ، موبایل: انتخاب عرض و طول دلخواه در دستگاهایی مختلف.

انتخاب عرض حد اکثری بر حسب پیکسل.

انتخواب نقطه شکت از دستکتاب به دیگر دستگاه ها : اگر طراحی اسلاید در موبایل و دستکتاب متفاوت باشد میتوانید مشخص کنید در چه اندازه ای در مرورگر انتقال طراحی از دستکتاب به موبایل صورت گیرد.

انتخاب پس زمینه رنگی و یا تصاویر  در هر لایه از اسلایدر حتی به صورت سراسری .

انتخاب انواع خط کشی ،سایه زنی ، و فاصله در هر اسلاید.

نام گزاری: انتخواب نام پروژه و گرفتن شورت کد آن : می‌توانید با گرفتن شورت کد و کپی پیست کردن در هر قسمتی از وب سایت آن را به نمایش بگذارید.

نمایش قسمتهای مختلف محتوای وب سایت : اگر در سایت شما اخبار ، برگه ها ، دسته بندی ، محصولات و … قسمتهای دیگری دارید میتوان با انتخاب این قسمت محتوای خود را در اسلایدر نمایش دهید.

فیلتر محتوا: اگر قسمت فروشگاه و یا شبکه های اجتماعی را انتخواب کردید می‌توانید بر اساس محصولات موجود و یا تخفیف های ویژه  ، قیمت ، و یا کد هر محصول آن را نشان دهید .

همچنین در شبکه های اجتماعی نیز با دادن توکن و ادرس پیج می‌توانید تعداد اسلاید ، کش ، منبع تصویر را برای نمایش در اسلایدر مشخص کنید.

پیش فرض انتخابات سراسری: انتخاب شناسه ماژول ، کلاس ماژول ، مدت زمان هر اسلایدر ، تاخیر اولیه در اولین نمایش ، ارث بری هوشمند ، واکنشگرا بین دستگاه های مختلف ( به صورت خودکار المان های در اسلاید رسپانسیو خواهند شد )، انحراف های واکنشگرا ( اگر عنصرها در اسلایدر در ابعاد مختلف مرور گر موقعیت متفاوتی باید داشته باشند این عمل به صورت خودکار انجام خواهد شد)

اسلایدر شو: چرخش اسلاید به صورت اتوماتیک و یا رندوم ، توقف اسلاید با هاور شدن موس روی هر قسمتی از آن ، توقف بعد از هر چند عدد تکرار ، نمایش و یا مخفی کردن ماژول در صفحه نمایش.

ویژگی ها بر اساس حرکت موس:انتخواب پارالاکس خاموش و یا روشن بودن (پارالاکس روی یک عنصر بسته به حرکت موس روی آن به جهت های مختلف xyz  حرکت می‌کند و قابل کنترل است.)تایم لاین : بر اساس حرکت اسکرول میتوان مشخص کرد که یک عنصر چه مقدار سرعت باید داشته باشد.افکت های مبتنی بر اسکرول: بر اساس حرکت اسکرول عنصر مورد نظر محو شود، سیاه و سفید شود،در هر محورهای xyz  جهت داده شود.

نمایش لود شدن در صفحهات:به 15 حالت و رنگ بندی دلخواه می‌باشد.

نوع بارگذاری اسلایدر : به صورت بارگذاری تکی، سریع ، باهم ، هوشمند (در هنگامی که اسلایدر شما از عکس ها و یا عناصر باکیفیت ودر نتیجه سنگین شدن آن می‌شود شما میتوانید مشخص کنید که ایا این ماژول در هر اسلاید خود چگونه عناصر داخلش را بارگذاری کند.)

موقعیت قرار گیری عناصر در صفحه: با کشیدن و رها کردن میتوانید عناصر اسلاید را جابه جا کنید ولی اگر میخواهید در محور x  در سه جهت چپ ، راست ، وسط  و در محور y  بالا ، وسط ، پایین به صورت دقیق قرار گیرد با استفاده از دکمه قابل انجام است.

ردیف و ستون :  صفحه نمایش اسلایدر را میتوان به ستون ها و ردیف های مختلفی تقسیم بندی کردو عناصر را در داخل آن جاگذاری نمود. ترتیب این ستون و ردیف ها در دیگر صفحه نمایش ها متناسب با آن حفظ خواهد شد.

تنظیمات ناوبری:

پیشرفت نوار اسلاید: اگر زمان شما در هر اسلاید 30 ثانیه باشد یک نوار در بالا و یا کنار اسلایدر به حرکت در خواهد آمد که شما بدانید زمان اسلاید تمام خواهد شد.همچین میتوان انتخواب کنید در چه صفحه نمایشی دیده شود یا خیر و شکل های ظاهری مانند رنگ، انیمیشن، خمیدگی ،و تراز بندی آن در 6 جهت مختلف را مشخص کنید.

پیکان ها (دکمه که باعث چرخه حرکتی اسلایدر میشود) : پیکانها میتواند به صورت عکس کوچک، ایکون ، نقطه ، زبانه ها و یا نوشته باشند .و هرکدام از انها قابلیت شخصی سازی مانند انواع حالت ها ، موقعیت قرار گیر آن در اسلاید ، رنگ بندی و رنگ پس زمینه،انیمیشن ، جهت نمایش دادن در هر 4 جهت ، اندازه  را دارند.

لمس حرکتی: میتوان مشخص کرد در دستگاههای لمسی حرکت اسلاید با استفاده از لمس دست باشد  و مشخص کردن جهت لمس کردن و یا با زربه زدن باشد .

حرکت اسلاید با استفاده از اسکرول موس: جهت حرکت اسلاید رو به جلو ویا عکس حرکت با استفاده از اسکرول کردن.

فرم پیشرفته

درج انواع فرمهای استاندارد : انتخاب انواع فرم بر حسب فرمت های عددی ، تاریخ ، کد ملی ، html  ، دکمه های رادیوی و چک باکس ، لیست باز شو ، جدا کننده بخش ، متن تک خطی ، چند انتخوابی ، متن پاراگراف ،

درج انواع فرم پیشرفته شامل :

تاریخ

انتخاب تاریخ : انتخواب تاریخ به صورت شمسی و میلادی

نوع تاریخ فیلد ورودی: فیلد تاریخ به کاربران امکان می دهد یک تاریخ بنویسند. که به سه حالت باز شو تاریخ ، و انتخواب گر تاریخ ، فیلد تاریخ باشد و هر بار انتخواب هرکدام میتوان ایکون و یا عکسی دلخواه برایتان انتخواب کنید.

قالب تاریخ : میتواند به صورت هر چهار جای گشت تاریخ ، روز ، ماه ، سال باشد.

فیلد نام: شامل انتخواب نام نام خانوادگی ، پیشوند ، پسوند ، میان انتخاب شود.

شماره تلفن : به صورت ساده و یا بین الملل باشد

درج ادرس وب سایت

ادرس : درج ادرس ، خیابا ن ، شهر کشور ، کد پستی ،اضافه ادرس.

نام کاربر : میتواند به صورت سفارشی یا استاندارد باشد . حالت سفارشی میتوان از کارکتر های عددی ، حروف ، و دلخواه باشد

کد امنیتی : استفاده از فیلد reCAPTCHA برای فرستادن فرم.

قبول کردن قوانین و مقررات

ارسال فایل : امکان مشخص کردن حجم فرم ارسالی ، بارگزاری چند فایل ، انتخواب فرمت فایل های مجاز برای فرستادن

فیلدهای ارسال نوشته  :

متن نوشته :

انتخواب وضعیت نوشته : وضعیت که از ورودی این فرم که توسط کاربر پر می‌شود سه حالت اتفاق خواهد افتاد .نوشته به صورت خصوصی ، در انتظار برسی ، منتشر شده می‌تواند باشد.

نویسنده پیش فرض : استفاده از کاربران وارد شده به عنوان نویسنده.

قالب ارسالی نوشته : فرم های ارسالی میتواند در قالب عکس ، ویدیو ، نوشته ، لینک ، چت ، فایل صورتی ارسال شود.

دسته بندی نوشته : از دسته بندی های سایت میتوان برای طبقه بندی هر فرم ارسالی استفاده کرد.

ایجاد قالب محتوا : میتوان با استفاده از شورت کدهای فرم و محتوای دلخواه محتوای نوشته خود را به صورت پیش فرض درست کنید.

عکس نوشته : این فیلد به کاربر را اجازه پر کردن اطلاعاتی در مورد عنوان ، شرح عکس ، توضیحات را وارد کنید .وانتخواب عکس شاخص برای کاربر.

امکانات عمومی فرم پیشرفته:

انتخواب حالت ضروری بودن ارسال فرم

انتخواب عنوان : این عنوان فیلد است که کاربر در هنگام پر کردن فرم مشاهده می کند.

توضیحات فیلد: برای فیلد توضیحات را وارد کنید. این توضیحات برای راهنمایی انتخاب ها و پر کردن فیلدها به کاربران نمایش داده می شود.

حد اکثر کارکتر : تعداد کارکترهای مجاز برای ارسال نوشته

حالت نمایش :راهنمای متن : راهنمای متن همراه با فرم ارسال نمی شوند. از نگه دارنده ها برای راهنمایی درباره مقادیر و قالب ها استفاده کنید.

مشخص کرن جایگاه توضیحات فیلد در زیر یا در بالای فیلد

پیام تایید سفارشی : سفارشی سازی پیغام خطا در صورت اشتباه پرکردن فیلد توسط کاربر

اندازه فیلد: بزرگ ، متوسط ، کوچک

کلاس css  سفارشی

 

 

فیلد قیمت گذاری کالا:

انتخواب محصول: انتخواب نوع فیلد از نوع لیست باز شو ،دکمه های رادیویی، محاسباتی ریاضی (فرمول ریاضی را مشخص می کند. جواب این فرمول به صورت دینامیک در مقدار این فیلد قرار می گیرد.)

مشخص کردن تعداد و مقدار

محاسبه هزینه حمل نقل و مجموع کالا

بازه عددی: حداقل و حداکثر مقدار این فیلد را وارد کنید.

قالب عددی : می توانید از کاما یا دات برای جداکننده اعشاری ، واحد پولی استفاده کنید.

انتخاب واحد ارزی : واحد پول بر اساس منطقه مورد نظر خود. واحد پول برای فیلد قیمت گذاری و محاسبات قیمت استفاده می شود.بیش از 30 واحد ارزی دنیا همچنین ریال و تومان.

منوی نوار ابزار:  قرار گرفتن فهرست فرمها، و ده فرم اخیری که در ویرایشگر فرم باز شده‌اند نشان می‌دهد.

انتخاب عنوان فرم و توضیحات کوتاه برای خود و کاربران

طرح بندی فرم:

انتخاب محل برچسب:که شامل انتخاب محل برچسب است که در سه ناحیه تراز چپ ، راست ، بالا قرار میگیرند

توضیحات برچسب :توضیحات برای هر فرم می تواند جدا باشد و محل قرار گیری ان را میتوانید بالا و یا پایین فرم قرار دهید.

محدودیت در دریافت پیام از یک فرم : انتخاب فرمی که تنها میتوان چند بار آن را پر کرد، انتخاب ساعت زمانی برای ارسال فرم و انتخاب نیاز به وارد شدن یا نشدن کاربر برای ارسال فرم

ضد هرز نامه : با استفاده از این گزینه دیگر رباتها نمیتوان فرمها را به صورت خودکار و با عث اختلال در سیستم شود. ، تنها شخص حقیقی میتواند فرم را پر کند.

انواع تایید یه : 1- شما میتوانید تایید کنید کدام فرم در کدام برگه به صورت خودکار تایید میشود. 2- پس از پر کردن فرم کاربر به کدا صفحه هدیات شود 3- پس پر کردن فرم چه پیامی به او نمایش دهد (نشان دادن پیام میتواند به صورت html  ویا شورت کد های که در اختیار شما گذاشته میشود نمایش داده شود.)

اعلان ها : بعد از ارسال فرم لیستی از فرم ها برای شما نمایش داده می شود.

تنظیمات اعلان ها :

  • انتخواب نام ، رویداد و موضوع
  • میتوان انتخاب کنید که اعلان ها به چه ایمیلی فرستاده شود.
  • پیکر بندی (این مورد امکان شرطی شدن را می دهد که اعلان ها بر اساس مقادیری که در فرم انتخاب شده اند به ایمیل ها مختلف ارسال شوند یا خیر )
  • نام فرسنده و ایمل فرسنده : انتخاب نامی را که می خواهید اعلان ها با این نام و یا ایمل ارسال شوند ، یا به صورت پیش فرض میتوان از نام ها و ایمیل های موجود انتخاب کنید.
  • پاسخ به ایمل: ایمیلی را که می خواهید برای آدرس پاسخ به برای ایمیل اعلان استفاده شود را انتخواب کنید.
  • انتخواب پیام : میتوان پیام از قبل طراحی کنید همراه با عکس و یا به صورت html برای اعلانات.
  • استفاده از قالب خود کار برای فرستادن ایمیل

وارد و یا خارج کردن فرمهای سایت از طریق فایل

انتقال فرم ها به دائو در سطل اشغال و یا حذف کامل آن و یا به صورت نامحدود در سیستم ذخیره شود.

فرم ثبت نام

ثبت نام کاربران با فرمهایی که از قبل طراحی می کنید .

فرستادن ایمل بعد از ثبت نام کاربر.

امکان فعال سازی کاربرر بعد از ثبت نام با استفاده از ایمل.

قابلیت شرطی کردن ثبت نام : مثلا اگر یکی از فرها رو پر نکرده باشه دیگر در سایت ثبت نام نخواهد شد.

 

PdF فرم

پرینت فرم ها در ابعاد مختلف .   A0 تا A10  ، B0  تا B10  ، C0  تا C10

 

چهار نوع طراحی قالب برای پرینت  گرفتن همچنین انتخاب طراحی دلخواه برای قالب

انتخواب فونت : شامل سایز ، رنگ دلخواه ، جهت نوشته چپ چین یا راست چین و اپلود فونت دلخواه

حالت نمایش زنده : میتوان به صورت لحظه ای فرمی را که پر میکنید همزمان در قالب  فرم  PDF شده مشاهده کنید و یا آن را پرینت بگیرید

فرم نمایشی

اتصال فرم نمایشی به فرم ساده : فرمی را که از قبل درست کرده اید پس از پر شدن و تایید آن میتوانید آن را به صورت یک جدول در هر کجای صفحه با استفاده از شورت کد آن را نشان دهید هم چنین میتوان با استفاده از فرم PDF و قرار دادن شورت کد آن در جدول فرم نمایشی پرینت هم گرفت.

انتخواب منبع فرم : از چندین فرمی را که درست کرده اید میتوانید هر کدام را خواستید به فرم نمایشی خود متصل کنید.

ویجتهای انتخابی برای پیدا کردن فرم: با استفاده از تاریخ ورودی ، شناسه ورودی ، ایجاد کننده ورودی ، تایید و یا رد شدن و حالت های انتخابی بر اساس فرم ایجاد شده آن را جستجو کنید.

تعدا فرم نمایشی : در هر صفحه چه تعداد فرم به صورت ردیفی نمایش داده شود.

لایت باکس تصویر: بعد از کلیک بر روی عکسی که در فرم نمایشی وجود دارد.

ورودی های تایید شده برای نمایش: مشخص کنید که اگر فرمی توسط مدیر تایید شد در حالت فرم نمایشی نشان داده شود.

ویرایش فرم : پس از ارسال و تایید شدن توسط مدیر میتوانید مشخص کنید که کاربر حق تغییرات  یا حذف در فرم خود را دارد یا خیر.

چینش ردیف ها : مشخص کنید فرم های ارسالی بر اساس اخرین ارسال ها ، حروف الفبا ، تصادفی مرتب شوند.

خروجی گرفتن فرم ها بر اساس فرمت csv ، Excel

جلوگیری از دسرسی مستقیم فرم ها به کاربران

صفحه ساز گرافیکی : به کمک آن میتوانید صفحات گرافیکی و با جلوه زیبا بدون کد نویسی انجام دهید. بیش از 50 المان مختلف برای ساخت صفحات که در زیر به تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

-طراحی  صفحات به backend editor , fronted editor

fronted editor: که سایت را به صورت آنلاین باز خواهد کرد و شما میتوانید المان های خود را در صفحات بگذارید.

backend editor : در این حالت شما سایت در بدون پیش نمایش در پشت وب سایت طراحی می کنید سپس با منتشر کردن آن را میتوانید مشاهده کنید.

امکانات کلی که در هر جا و برای هر المان میتوانید فعال کنید

-طرح بندی صفحات به ستون ها و ردیف های دلخواه و سپس در هر کدام از این ستون ها و ردیف ها میتوانید المانهای  های گرافیکی بگذارید.هر ردیف میتوانید کل عرض سایت را در بر گیرید . استفاده از رنگ پس زمینه ,فاصله ستون ها و ردیف ها از یک دیگر ، خط کشی کردن به حالت های مختلف ، حالت پارا لاکس ، استفاده از css  دلخواه  فعال و غیر فعال کردن.

امکانات تکی

-استفاده از تمپلیت های آمده که از قبل تعریف کرده ایم و سپس ان را ذخیره کرده و در هر کجا دیگر میتوانیم استفاده کنیم.

-ایکون ها: استفاده از انواع ایکون و انتخواب اندازه و رنگ ،حالت دهی ، لینک دادن

-جدا کننده ساده و زیگ زاگ : با یک خط به اشکال و رنگهای مختلف میتوانید المانها را از یک دیگر جدا کنید عرض خط و عرض کارد را میتوانید انتخواب کنید.

-عکس تکی: میتوانید یک عکس را بدون آن که ادیت کنید به ابعادو اندازه های مختلف در اورده و حالت های پس زمینه برای آن تعیین کنید

-باکس پیغام: جعبه پیام سفارشی به حالت هشدار ، آگهی کلاسیک ، خطا .استایل نیز به شکل  solid ,3d و ساده . انتخواب رنگ و ایکون دلخواه همچنین انتخواب متن و عنوان آن

-جعبه هاور: جعبه است که شما میتوانید شکل یا عکسی انتخواب کنید و سپس با هاور شدن موس روی جعبه یک اتفاق بیوفتد مثل رنگ جعبه ، شکل جعبه تغییر کند.

-سوالات متداول: با استفاده ازدکمه با اشکال و سایز دلخواه ، که یک عنوان دلخواه برای آن انتخواب کرده سپس با کلیک بر روی دکمه یک توضیح دلخواه که از قبل نوشته شده در زیر دکمه ظاهر شده و دوباره با فشردن دکمه محتوا از بین میرود.

تب ها : میتوانید در هر ردیف صفحه از چنیدن تب افقی و عمودی استفاده کرده و در هر تب محتوای دلخواه بنویسید.

گوگل مپ : با استفاده کد ifraim  که توسط گوگل دریافت می‌کنید میتوانید آن کد را در جای مشخص شده پیست کنید و محل شما در گوگل مپ نشان داده خواهد شد.

ویدئو پلیر:با استفاده از ادرس ویدئو در هاست و یا سایت های دیگر مانند اپارات یا یوتیوب محتوای ویدئو را در سایت خود پخش کنید و از امکاناتی مانند انتخواب حالت کیفیت های مختلف سرعت پخش ویدئو استفاده کنید.

نمودار حلقه ای دایره ای و پیشرفته: میتوانید یک دایره و یا چند نوار ساف  به صورت افقی و عمودی را در کنار هم بگذارید  و ان  را به چند بخش و چند رنگ تقسیم کنید و عداد و ارغامی را درون ان بنویسید.

شبکه نوشته : هر نوشته در هر دسته بندی از سایت که وجود دارد میتوان انتخواب کرد این انتخواب می تواند بر اساس بازه زمانی دسته بندی نوشته یا نوشته دلخواه صورت گیرید سپس به صورت اسلایدر در سایت قرار خواهد گرفت.

گالری تصاویر: انتخاب چند عکس و نشان دادن آن به حالت اسلاید یا ساده . میتوان مقدار عرض طول تصویر توضیحات عکس ، موقعیت قرار گیری نوشته در چهار جهت عکس ، انتخواب رنگ آن را تنظیم کرد.

Popup : پس از ورود کاربر به سایت میتوان تایین کنید پاپ آپ در کجای صفحه و چند ثانیه به کاربر نشان داده شود و یا به صورت چسبنده باشد سپس از بین برود . هر محتوایی را می توان درون این پنجره جای داد.

Hotspot: میتوان یک عکس را انتخواب کنید سپس هر نقطه از آن با استفاده از فیلد عرض و طول انتخواب کنید و در ان نقطه هر محتوایی قرار دهید وقتی کاربر این عکس را میبیند با حرکت موس به نقطه مورد نظر محتوای مورد نظر به کاربر نشان داه می شود.

نمای 360 درجه: با گرفتن چند عکس از یک شیع می تواند با قرار دادن ترتیب عکس ها در کنار هم در این المان شیع مورد نظر را به شکل 360 درجه نشان دهید.

شمارش معکوس : با انتخاب تاریخ مورد نظر میتوان از زمان ایجاد  تایمر به حالت معکوس در اورد. با حالت های مختلف با رنگ بندی دلخواه . پس از پایان زمان تایمر از کار خواهد افتاد.

انتخاب دکمه های شبکه اجتماعی : دکمه های شبکه اجتماعی و اتصل به شبکه مورد نظر مانند اینستا گرام ، لینک دین ، توییتر ، یوتیوب، واتس آپ ، تلگرام

نمونه کار قبل استفاده از ابزار ابتدا باید از نمونه کارهای خود را در قسمتهای دیگر سایت درست کنید سپس با این ابزار میتوان اخرین و یا همه نمونه کارهای خود را به صورت اسلاید و یا تکی به شکل های مختلف نشان داد. نمونه کارهای میتوانند بر اساس دسته بندی ، مرتب سازی تاریخ یا شناسه ، نمایش دسته فیلترها نشان داد.

اطلاع رسانی ها:

مدیرت و پیکربندی امنیت و ارسال ایمیل ( تمامی موارد این بخش ، ارسال ایمل به کاربران در سط دسرسی های مختلف سایت  میتوان تایین کنید ایمل برای چه کاربری با چه سطح دسررسی ارسال شود).

مدیرت ایمل های امنیتی مربوط به ماژول های تنظیمات مختلف که در صورت بروز خطا از طریق ایمل.

شخصی سازی ارسال ایمل : میتوان مشخص کنید در هنگام ورود کاربران چه اطلاعاتی از شخص برای شما ارسال شود.

اپلود محتوا:در صورت اپلود محتوا  زمان و صفحه مورد نظر و کاربری که محتوایی را در سایت اپلود کرده میتوان در ارسال ایمل مشخص کرد .

ایجاد نسخه پشتیبانی سایت:ارسال بک اپ دیتابیس سایت به ایمیل که از پیش تایین شده.

به روز رسانی خودکار اطلاعات : میتوان مشخص کرد اپدیت هایی که در سایت انجام می‌شود به چه کاربری در چه سطح دسرسی ایمیل شود.

احراز هویت دوفاکتوره: در صورت ثبت نام کاربران جدید ، کاربران باید به ایمیل خود مراجعه کنند تا از سحت اطلاعات مشخص شود. همچنین متن ارسالی که برای کاربر ارسال میشود نیز شخصی سازی می شود.

هشدار تغییرات فایل:در صورت حملات سایبری و یا تغییرات در دیتا بیس سایت توسط کاربر ایمل هشدار به کسانی که از قبل تایین می شود  فرستاده خواهد شد.

خلاصه وضعیت امنیت سایت: هر روز طبق یک زمان مشخص از خلاصه وضعیت امنیت سایت ایمل ارسال خواهد شد.

قفل کردن کاربر: در صورت که سایت مورد حمله قرار گیرد و یا توسط کاربر یوزر پسورد اشتباه وارد کند پس از تعداد مراتب که از قبل مشخص می‌شود، پیغامی برای او ظاهر می‌شود که میتوان این پیغام به صورت سفارشی می‌باشد.

اسکن : توسط انتی ویروس داخلی ماژول هر روز سایت اسکن می‌شود. این اسکن میتواند روزانه ، هفتگی یا ماهانه باشد.

امکانات عمومی در نظر گرفته شده

اجازه دادن به به اینکه در پوشه های wp-config.php و htaccess. کدی وارد نشود.در صورتی تلاش برای وارد کردن کد به پوشه های مذکور پیغام خطای سفارشی ارسالی نشان داده می شود.

ایمیل مسدود کردن :ip در صورتی که بخواهید میتوانید ایمیلی هایی را وارد کنید که در بلک لیست قرار گیرند و از ورود و ثبت نام انها جبوگیری شود. همچنین حالت سفارشی سازی نیز برای پیغام تعبیه شده.

لیست سیاه: در صورتی که کاربر یوزر پسورد اشتباه وارد کند میتوان مشخص کرد که تا چند بار حق وارد کردن یوزر پسورد اشتباه را دارد و در صورت اشتباه وارد کردن به صورت موقت یا به صورت دائم  بر حسب دقیقه و روز در بلک لیست قرار گیرد.

لیست سفید: در صورتی که ip  ثابت دارید میتوانید ip  خود رو در لیست سفید قرار دهید که از بلک لیست شدن شما جلوگیری شود.

تشخیص پروکیسی : میتوان مشخص کرد در صورتی که کاربران با پروکسی وارد سایت شوند بتوانند از خدمات سایت استفاده کنند با خیر

برسی کامل امنیت وب سایت

برخی از ویژگی ها و تنظیمات مهم امنیتی برای همه وبسایت ها توصیه می شود. این ابزار به شما اطمینان می دهد که ویژگی های مهم امنیتی فعال باشند.ویژگی های امنیتی زیر توسط تیم طراحی سایت و سئو الو وب فعال سازی و پیکربندی خواهند شد :

کاربران مسدود شده

پشتیبان گیری پایگاه داده

حفاظت از تکرار درخواست ورود

تشخیص تغییرات فایل ها

لینک های جادویی

زمان بندی اسکن ویروس ها

حفاظت از تکرار حملات شبکه

کلمه های عبور قدرتمند

احراز هویت دوفاکتوره

نظارت بر فعالیت کاربران

Passwordless Login

 

کاربران مسدود شده

این قابلیت اجازه می دهد تا شما را به طور کامل میزبان و عوامل کاربر از سایت شما ممنوع کند بدون نیاز به مدیریت هیچ گونه تنظیمات  بر روی سرور شما. هر آدرس IP و یا عوامل کاربر موجود در لیست که تایین می‌کنیداجازه داده نخواهد شد .

زمان عدم حضور مدیریت سایت

از آنجا که اکثر سایت ها تنها در زمان های خاصی از روز استفاده می شوند پس لازم نیست برای دسترسی به داشبورد وب سایت در 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته باز باشد. از گزینه های در نظر گرفته شده به شما اجازه غیر فعال کردن دسترسی به داشبورد سایت در یک دوره زمانی مشخص را می‌دهد. با محدود کردن پنل دسرسی از حملات مختلف اینترنتی میتوانید در امان باشید.

تعریف صفحات 404 :

در صورتی که بازدید کنندگان به هر علتی وارد صفحات 404 شما شده اند می توان مشخص کرد که تا چند بار اجازه دیدن این صفحات را دارند و تا چند دقیقه در بلک لیست قرار گیرند . همچنین در صورتی که  وارد پوشه های خاص سایت شد ایا اجازه دیدن آن فایل را دارد یا خیر مانند robots.txt و اجازه دیدن چه پسوند هایی از سایت مانند jpg.png.gif.css  و مواردی که میتوانیم نادیده گرفته شود را دارد.

اجازه دسرسی به فایل :

دسرسی های پوشه ها در سرور طوری انتخواب شده که بازدید کننده نتواند پوشه ای های مهم سایت را دانلود کند.

تشخیص تغییرات فایل :

حتی بهترین راه حل های امنیتی می تواند ناکارآمد بماند. در صورتی که هکرها وارد سایت شما شدند می دانید که آنها چه چیزی را تغییر خواهند داد. ما با تشخیص تغییر فایل می فهمیم چه فایل هایی در سایت  تغییر کرده اند و پیغام هشدار را خواهیم گرفت. این امکان فایل ها را به آخرین تغییرات مقایسه می کند . همچنین در صورتی پوشه دارید تمایل ندارید آن پوشه ها و محتویات آنها با انواع پسوند ها  توسط این امکان اسکن نشود نیز وجود دارد.

پشنتیبانی از پایگاه داده

یکی از بهترین راه ها برای محافظت از سایت  بک اپ گرفتن از دیتابیس  می باشد. در صورت هک شدن تغییراتی در دیتایس به وجود می اید و با به عقب با بازگرداندن پایگاه داده از یک نسخه پشتیبان و جایگزین کردن فایل های وب سایت دوباره به حالت اول باز خواهد گشت این بک اپ توسط ما در روزهای مختلف تنظیم و ایمیل می شود.