موشن گرافیک

موشن گرافیک امروزه یک نیاز در دنیای برندینگ و دیجیتال مارکتینگ شده و لازم که شما با این پدیده اشنا بشوید. ما با درک نیاز شما و با توجه به کسب کار شما خدمات موشن گرافی را برای شما به ارمغان می اوریم.

موشن گرافیک چیست؟

شاید به تصور خیلی از ماهها موشن گرافی یک صدا یا یک تصویر جذاب است.یا حرکت چند ایکون و یا تصویر است.در صورتی که این تور نیست قبل تر برای نشان دادن تبلیغات به صورت اکتیو لاین بوده ولی امروزه به وسیله موشن گرافیک یک روش منحصر به فردی را برای ارطبات اجزاء با یک دیگر می باشد.یکی از کارهایی که این پدیده انجام داده ارتباط برقرار کرده بین خریدار و فروشنده به زبان تصویر که یک نقطه قوت به حساب میاید.

موشن گرافی در واژه صنعت را میتوان پویا نمایی تعریف کرد.جنس انیمیشن ها میتواند از نوع دوبعدی و سه بعدی ، یا ویدیو یا عسکهای 360درجه ، واقیعیت مجازی باشد.که همه اینها به شما کمک میکنه که محصول شما به صورت داستانی تعریف شود.

ارتباط موشن گرافیک و سئو

موشن گرافی را در واقع میتوان زبان بدن نیز تعریف کرد تصور کنید شما یک ویدیو راجب سئو سایت ساخته اید و میخواهید بدون آنکه از اصطلاحات سخت و یا حتی به زبان ساده صحبت کنید ممکنه خیلی از مخاتبان شما حوصله خواندن و یا درک این موضوع نباشند و لی شما به راحتی با حرکت عناصر حتی بدون آنکه صدا گزری کنید به مخاطب خود منظور خودتو را بفهمانید. طبق آمار 50% از مخاطبان حاضر به خواندن مقالات نیستند و اگر اگر همان محتوا را به صورت ویدیو مشاهده کنند روی دکمه پلی کلیک می‌کنند.و ما در گوشه کنار وب میشنویم که گوگل در سال های اینده روی محتوای ویدیو بیشتر توجه میکنه و با الگوریتم های که دارد صدای ویدیو و محتوای تصویری را درک میکند.پس اگر به سئو سایت خود اهمیت  میدهید بهتر همین الان به فکر آینده بیزنس خود باشید.

ارتباط موشن گرافیک و طراحی سایت

دنیای طراحی سایت دنیای که امروزه داخلش علاوه بر کد نویسی پیچیده ، گرافیک نیز جای خودشو تو این مقوله دخیل کرده تا حالا دید که سایت طراحی بشود و عکس نداشته باشه حالا تصور کنید هم از عکس و از ویدیو استفاده کنید متوجه می‌شوید  که چقدر سایت جذاب تر می شود. شاید بپرسید که سایت خودتون رو با کدهای جاوا اسکریپت و css درش ایجاد انیمیشن کنید که تا حدودی باید این کار انجام دهید ولی از یک جاهایی به بعد اگر بخواهید این روند ادامه دهید و تولید انیمیشن پیشرفته کنید هزینه های آن زیاد خواهد  بود و هم چنین آنقدر هم نمیتوانید روی طراحی آن حساب باز کنید چون آنقدر دست شما باز نیست و سختی های خودشان هم در نزر بگیرید مگر اینکه شما یک سایت آنلاین بازی باشید که اصلا مسئله آن متفاوت است. و مورد کلیدی دیگر شما کدها ها رو تحت مرور گر میتوانید به مخاتب خود نشان دهید و لی محتوای ویدیویی در بسیاری از پلتفرها قابل اجرا میباشد.

مزیت موشن گرافی چیست و چگونه به کسب کار شما کمک می‌کند ؟

به وسیله موشن گرافی شما داستان و روایت خودتون رو به هر روشی که دوست دارید به دیگران معرفی میکنید به جای انکه به صورت سنتی محصول خودتون رو معرفی کنید.شما به سیله صدا ، متحرک بود تصاویر و یا هر چیزی که شما فکرشو بکنید انجام می‌شود. پس میتواند ارطبات بهتری را با مشتری برقرار کنه.که از مزیت های مهم موشن گرافیک است. توجه کنید با Motion graphics  شما تمامی ابزار بازاریابی و ویدیو مارکتینگ را دارا می‌باشند.یعنی شما به سیله بازار یاب یا کسی که دارای کسب کار است میتوانید دری به روی خودتون باز کنید که فرصتهای قرار دادی کاری زیادی رو برای شما به همراه می آورد.

توجه کنید اگر منتظر هستید که یک بازاریاب به شکل سنتی محصولی برای شما به فروش برساند سخت در اشتباه هستید زیرا آنها موشن گرافی بلد نیست و نمیتونه پیام شما رو به همه نقاط دنیا برسونه و از این افراد بیشتر به صورت محلی در استان های مختلف استفاده میشود پس قدرت ویدیو مارکتینگ را دست کم نگیرید.

پشتیبانی بینظیر در انواع دستگاه ها :

پشتیبانی در انواع دستگاههای الکترونیکی  را نیز نمیتوان چشم پوشی کرد ما موشن گرافک را در قالب های گوناگون تولید میکنیم مانند اینستا گرام ، یوتیوب، اپارات ، گزاشتن در وب سایت ، تلگرام  و پلتفرهای دیگر پس مخاطب شما کافی دستگاهی داشته باشه که قابلیت پخش ویدیو داشته باشه و این یگ فرصت عالی برای شما است که محصول خودتون را معرفی کنید، به خصوص که این کار در ایران آنقدر زیاد و به اشباه نرسیده است.

موشن گرافیک و شبکه های اجتماعی:

امروزه این دو مورد رابطه خیلی نزدیکی با هم دارند امروزه در شبکه های اجتماعی که بیشتر محتوایت آنها تنز یا اموزنده است یکی از بهترین ابزاری که خودتون را با درست کردن پیج در این شبکه ها به دیگران خود را معرفی کنید درست کردن موشن گرافی است و آمار نشان داده این معرفی ها تاثیر بیشتر و اثر بخشی بیشتری روی افراد دارد و بیش از 40% افراد به خاطر همین محتوای ویدیو است که با فلان برند اشنا شده اند.

طراحی و ساخت انواع موشن گرافیک  

اَلو وب همواره با در نظر گرفتن کسب کار شما با روایت داستان به دیگران معرفی خواهد کرد. ما در این حوضه نیروی متخصص خود را داریم تا هر چه بیشتر شما را یاری برسانیم.خدمات ما شامل ساخت انواع موشن و انیمیشن گرافی ، تیزرهای تبلیغاتی ، جلو های ویژه ، تولید محتوای ویدیو ،اینترو با رعایت استاندارد های جهانی می باشد.

موشن گرافی چگونه به برندینگ شما کمک می کند

در دنیای که مقالات الکترونیکی و یا سنتی وجود دارند حتی کتاب های صوتی شما نمیتوانید کتمان کنید که مخاتب شما دوست داره ویدیو تماشا کنه تا چیزی رو با چشم بخواند این را در نظر داشته باشید با توجه به سرانه پایین مطالعه کتاب درایران انتظار نداشته باشید که برند خودتون رو با نوشتن یک مقاله طولانی معرف کنید.

ایا نیمیدانید که چه موشن گرافی برای کسب کار شما مناسب است؟

نگران نباشید الو وب با آنلایز و برسی کسب کار شما و با در نظر گرفتن تمامی موارد فنی محتوای ویدیو را به شکل هوشمند و با خلق ایده به وجود خواهد اورد طوری که مشتریان شما جلب خدامات شما شوند.

انواع موشن و انیمیشن گرافی تبلیغاتی:

1-موشن گرافیکی تبلیغاتی و یا ویروسی : بعضی اوقات پیش میاد که یک ویدیو به خاطر نوع نمایش و یا عنوان ها و یا محدودیت که داره خیلی ترند میشه و همه نگاهش می‌کنن و حتی بازدید میلیونی پیداه میکنه.

2-معرفی : ویدیو هایی که خیلی مرسوم هستند که  برای معرفی در قالب آموزش و خدمات و معرفی ایده برای گرفتن اسپانسر و غیره  وجود دارند.

3-ویدیو بازار یابی فرهنگ و هنر: این ویدیو معمولا برای بالا بردن درک جامعه و یا معرفی یک برند در این قالب و یا ویدیو هایی انگیزشی برای پیدا کردن اهداف است.

4-ویدیو های چالشی : این ویدیو برای چالش کشیدن افراد مختلف که موضوع آن میتواند اعتراضی و یا تنز باشد.

5-ویدیو فروش محصول: مثلا اگر نمایده برندی هستید به جای انکه برای مشتری هر دقیقه توضیح دهید فلا محصول دارای چه ویژگی است با درست کردن ویدو تمام مشخصات ، نکات ، آن محصول را توضیح میدهید.

چه چیزی Motion graphics  و انیمیشن را خاص می کند:

1-احساس عاطفه و فریب و اعتماد ایجاد می‌کند : با ایجاد موشن و انیمیشن محتوای تولید میشود که مخاطب شما احساس امنیت و اعتماد به محصول شما درش ایجاد میشود.این محتوای میتواند به احساس و عاطفه دیگران بازی کند و این خیلی میتونه تاثیر گزار باشد.مثلا شما یک سالن زیبایی دارید و هر خانمی میاد تو ارایشگاه شما یه جوری تغییر شکل میده که شوهرشم نمیشناسش و توی  Motion graphics این مورد میتوینید خیلی خوب و با یک حس تنز به دیگران القا کنید.

2-سادگی در درک محتوا: چون عناصر بسیار ساده و شیک طراحی می شود در ذهن مشتری ماندگاری بیشتری دارد.

3-قابلیت پخش در هر پلتفرم: خوبی که موشن ها دارند شما میتوانید این محتوا در هر کجایی که دوست دارید به دیگران نشان دهید فقط کافی دستگاه شما داری یک صفحه نمایش باشه.

4-معرفی سریع: این محتوا میتوانید بین 30 ثانیه تا معمولا 1.5 دقیقه باشه و شما در این زمان تمامی به راحتی میتونید مشتری خودتون را جذب کنید . توجه کنید ممکنه حتی چند فریم از ویدیو شما تاثیری روی مشتری بزاره که برای مدت بسیار طولانی تو ذهنش ماندگار بشه.