مقالات

طراحی-سایت اینه-کاری-در اصفهانطراحی-سایت اینه-کاری-در اصفهان

طراحی سایت اینه کاری نصف جهان + قیمت مزایا

مزایای کلی طراحی وب + قرار دادن نمونه کار

1-اگر در صنعت اینه کاری هستید توصیه میکنم با گزاشتن با گزاشتن عکسهای مختلف همچنین عکسهای 360 درجه و گزاشتن ان در وب سایت باعث ایجاد تحول در وب سایت خود شوید .

2- فرستادن  پروژه های شما در شبکه های اجتماعی با یک کلیک3-  قبل گزاشتن اینه و قبل از ان نیز از مکان مورد نظز عکس بگیرید و تفاوت را را نشان دهید.4-همچنین توضیحات راجب پروژه خود بگویید ، .این توضیحات شامل موارد زیر میباشد.

ابعاد  3*1 متر
وزن
 10 کیلوگرم
نوع
 کاربرد  اتاق خواب
رنگ آینه
 سفید
نوع ابزار لبه آینه
نوع اندود آینه
نحوه نصب
 دیواری
 اثر  استاد ..
سایر توضیحات  مثلا چند تکه بودن

اهمیت طراحی وب سایت در اصفهان در حوضه اینه کاری

نصف جهان با نگار خانه ها و تالاهای اینه که هر کدام کلاسی است برای اموختن جایی برای نور و روشنایی که رازهای پنهان اصفهان را اشکار میکند هر تکه از این اینه ها نور را به شکل خاص باز تاب میدهند حقیقتی که در هر زره به شکلی پدیدار میشود در اینه کاری اصفهان اینه بر اساس اصول هندسی و رایاضی میباشد. ترکیب اجزاع و معماری بنا از تعابیر عرفان سرچشمه میگیرد.از جمله موارد اینه کاری ممتاز سراغ بگیریم استفاده از طرح با هویت ایرانی و دقت در کار و دوام پایداری ان در کار اینه کاری میباشد.

هنرمندان سنتی در اصفهان و ایران همیشه سعی بر این دارن که هنر و مهارت خودشون در اختیار جامعه و اتقادات ان به کار ببرند از نظر هنر سنتی در ایران وجود خداوند بر مخلوغاتش به صورت نور جلوه میکنه به همین دلیل نور از اهمیت زیادی برخوردار است در هر کدام از رشته های سنتی نور به یک صورت ترسیم میشود و از موقعی که اثار اینه و شیشه ای ساخته میشود نور به شکل متمایزی پیدا میکند. در هنر ایرانی اینه مظهر روشنی و پاکی است به همین دلیل در سعی میشود در خانه ها ،ساختمان هتل ها، مسجد مورد استفاده قرار میگیرد .

اینه این خاصیت دارد که میتواند نور را منعکس بکند و روشنی خاصی به داخل ساختمان بدهد که هم از لحاظ فیزیکی و معنوی مورد توجه قرار میگیرد . در قدیم ار اینه های مهدب در زمان سفویه اسفاده میشده که قبل از اینه های تخت مرسوم بوده به این صورت که ان را داخل یک گوی شیشه ای میدمیدند و ان را به صورت یک کره در میاوردند و بعد این کره شیشه ای به وسیله قلع یا نقره سفید میکردند بر اساس پروژه مورد نظر قطعه از این کره را میبریدن و ان را در قسمتهای مختلف استفاده میکردند بعد از دوره صفویه ایرانیان توانستند که اینه تخت را به وجود اورند و شیشه را تبدیل به اینه میکردند.امید وارم با این توضیحات به اهمیت این هنر اصیل ایرانی پی برده باشید.

 

هزینه پیداه سازی سایت

قیمت اینه دکوراسیون  از حدود 100 هزار تا 5 میلیون تومان میباشد . ولی اینه کاری بر روی دیوار یا سقف ساختمان ها با توجه به متراژ ان متفاوت میباشد. پس با صرف هزینه و پبداه سازی طراحی سایت در اصفهان بسیار با صرفه است . و مطمئن باشید چند برابر این هزینه که میکنید ضرف چند ماه بر خواهد گشت

اشتراک این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *