مقالات

seo سایت + کاربری اسان + طراحی سایت اسان در وردپرس

seo سایت بسیار قوی افزونه های قدرتمند  قالب های واکنشگرا همگی باعث میشود که شما طراحی سایت قوی در وردپرس شوید.

چرا وردپرس ؟

پاسخ سريع به مشکلات امنيتی
در حالی كه مسئله امنيتی آنلاين هر روز به مشكل بزرگتري تبديل میشوند، اين باعث دلگرمی است كهاعضاي تيم وردپرس خيلی سريع و به موقع نسبت به اين مسائل جديد و كشف شده اقدامهايی انجام میدهند.

دوستی با SEO

چيزي كه امروزه براي بيشتر وب مسترها مهم شده است، بحث در حال حاضر با امكانات موجود wordpress از زمره پيشگامان Search engines friendly میباشد، و اينكه   plguin هايی همدر اين مورد در WordPress موجود است. كه قدرت كار را تا ميزان چشمگيري بالا برده است.

استفاده آسان در پنل سایت

ممكن است براي هيچكسی مشخص نباشد، ويژگیهاي زياد هميشه در كنار كاربري آسان كامل میشود پس شايد قبل از هر چيزي داشتن يك محيط كاربر پسند خيلی مهم و ضروري باشد. اين سيستم مديريت محتوا اينگونه ساخته شده است كه هم براي تازهكاران بسيار خوب و دلچسب است و نيز براي آن دسته از كابران باتجربه يا به قولی Proffessional ها كه عمري را در اين راه بودهاند. شايد چيزي كه به اين بحث كمك كرده است، چيدمان عالی و جذاب و همچنين استفاده از فناوريهاي به روز مانند ajax و است و موارد ديگر ب، انجام بيشتر كارها در كمترين زمان و گاهی هم با يك كليك  باعث میشود که از شما طراح سایت قابلی از شما در بیاید.

ويژگی هاي نسخه جديد

از آن جا كه بهتر بود به نسخهاي پرداخته شود كه Stable يا پايدارتر باشد، ما در اين كتاب بنا را بر نسخه 2.7.1 گذاشتيم. در زير تعدادي از ويژگیهاي نسخ هاي جديد كه تازه افزوده شده ند. و در نسخه ها قدیمیتر نبوده است با گفتن توضيح كوتاهی گفته شده است. در نسخه جديد حدود 4000ویژگی نو اضافه شده است.

در بخش نظرات:
1. امکان بستن نوشتن نظر در پستهاي قديمی: بعضی مواقع لازم است، تا تمركز خود را بر روي نظرات پستهاي جديد بگذاريد و نيازي نيست تا ديگر به پستهاي قديمی پاسخی داده شود.

2. صفحه دار كردن نظرات: در برخی موارد آنچنان تعداد نظرات زياد است كه بررسی و حتی دنبال كردنآنها براي كاربران و مديران هم سخت است، از اين رو، امكانی داده شده است تا كاربران ديدگاهها را درصفحاتی جدا بررسی كنند.

3. پاسخدهی به نظرات در پنل مديريت: ويژگی خوبی كه واقعا مدتها كاربران وردپرس به دنبال آنبوده اند.

4. كليدهاي ميانبر براي توضيحات: اين امكان نيز كار مديران را در بخش مديريت نظرات خيلی راحت كرده است.

در بخش قالب ها و افزونه ها

1. نصب افزونه ها با يك كليك: اين ويژگی نيز قابليتی بی نظير را براي مديران فراهم آورده است.
2. مرور افزونه ها: يكی ديگر از ويژگیهاي كه براي مديران خوب بوده است، امكان مشاهده افزونه هايفعال و غير فعال در پنل است.

3. امکان سنجاق كردن پست: ويژگی كه در نسخه گذشته با افزونهاي با نام wp-sticky رفع میشد،الان در خود وردپرس گنجانده شده است.

4. بروز رسانی هسته وردپرس با يك كليك: اين امكان خيلی كار را براي مديران راحت كرده است كه ديگر شايد هيچ آرزوي جديدي نداشته باشند!

5- اطلاع در مورد نسخه جديد قالبها: مديران امروز میتوانند براحتی از آمدن نسخه جديد افزونه درپيشخوان متوجه شوند، میتوانند در مورد نسخه جديد قالبها با ويژگی Theme Update API Notice آگاهی داشته باشند.

6 QuickPress : ويژگی كه واقعا كار براي كاربرانی كه با اخبار درگير هستند راحت كرده است، اينويژگی سبب شده است تا شما بدون هيچ دردسري در صفحه اول پيشخوان امكان ارسال پست وجود دارد.

اشتراک این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *