مقالات

اموزش مديريت چند رسانه اي وردپرس

مديريت چند رسانه اي 

قرار دادن محتواي جديد در كتابخانه بايد گفت شايد يكی از علتهاي پيدايش كتابخانه در cms وردپرس، مديريت بهتر و كاملتر چندرسانه اي  بوده است. براي اضافه كردن يك يا چند محتواي جديد، علاوه بر تصوير 9 صوت، فيلم و غير از قسمت رسانه، گزينه افزودن پروندهي تازه را انتخاب نماييد.

در اين قسمت دو نوع ارسالكننده در اختيار شما است، نوع اول كه ارسالكننده فلش است و امكان اضافهكردن چندين فايل را به شما میدهد و گزينه ديگر ارسال كننده معمولی كه براي دسترسی به آن میتوانيد روي لينك ارسال كننده معمولی كليك كنيد.

مديريت كتابخانه wordpress

براي دسترسی به قسمت مديريت كتابخانه از قسمت رسانه گزينه كتابخانه را انتخاب نماييد، بعد از آن صفحهاي مانند شكل زير ظاهر خواهد شد.

مديريت-كتابخانه-وردپرس
مديريت-كتابخانه-وردپرس

در اين قسمت میتوانيد، اغلب عملياتها علاوه بر ويرايش، نمايش، پاك كردن و مرتب سازي را انجام دهيد. براي آنكه بتوانيد يك محتوا را ويرايش نماييد كافی است تا روي اسم آن قرار گيريد تا منويی مثل تصوير پايين ظاهر شود.

بعد از ظاهر شدن، اگر روي ويرايش كليك كنيد میتوانيد اطلاعات مربوط به محتواي خود اعم از نام و توضيحات را ويرايش كنيد. همچنين اگر مايليد میتوانيد نامی را كه با عنوان alternative یا alt يعنی متن جايگزين براي تصوير قرار دهيد، در حقيقت اين گزينه به شما كمك میكند در صورت بروز هر گونه مشكل در لود شدن تصوير، متنی نمايش داده شود.

مدیریت-مدیا

در پایان عکس گزاشتن در سایت و در مطالب باعث جز بازدید کننده میشود .  طراحان وب سایت همیشه از عکسهایی با کیفیت و حجم پایین در وب سایت خود استفاده میکنن .

اشتراک این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *