مقالات

اموزش طراحی , پوسته ها و افزونه های وردپرس | اموزش طراحی سایت با وردپرس

منتشر كردن كار شما
فيدها
وردپرس نسخه هاي متفاوتی از فيد rss نسخه 2 و 0.93 Atom – نسخه 0.3 را ارائه داده است همچنين نسخه فيدها تنها محدود به مطلبها نمیشود بلكه وردپرس به شما فيدهاي مختلفی براي قسمتهايی مثل، دسته بندي – نويسنده خاص – نظرهاي يك مطلب را نيز میدهد.و شما میتوانيد تا حداكثر ميزان مطلب ها را در يك فيد مشخص كنيد و يا فيدتان را بطور ناقص و كامل درست كنيد.

آدرس دهی براي مطالب شما
شما میتوانيد به آسانی فرمول آدرس دهی مطلب هاي خود را عوض كنيد. اين امكان به شما بازه انتخاب بزرگی را میدهد. در ضمن در صورت استفاده درست از اين قابليت سبب میشود كه مطلب هاي شما خيلی بهتر در موتورهاي جستجوگر مانند گوگل ذخيره شود و نتيجه آن نيز بازديد خيلی زياد از صفحه هاي سايت شماست.

ارتباط با ديگر وبلاگها

وردپرس با داشتن امكاناتی مانند بازتاب و PingBack اين قابليت را به شما میدهد تا ارتباط خيلی بهتري با ديگر وبلاگها داشته باشيد.

طراحی سایت  و شخصی سازي

استفاده از پوسته ها

وردپرس به شما اين ويژگی را میدهد كه پوسته هايی به صورت پويا Dynamic   ايجاد كنيد و از آنها استفاده نماييد. اين كار با استفاده از تگهاي پوسته انجام میشود.

تگهاي پوسته

همانطور كه قبلا اشاره كرديم، وردپرس با اسفاده از زبان PHP نوشته شده است ولی شما براي ساختن پوسته براي وردپرس نيازي به دانستن زبان PHP نداريد و كافيست در جاهايی كه لازم است از تگهاي پوسته ها استفاده نماييد.

ويرايشگر پوسته

شما میتوانيد به طور مستقيم از داخل پنل مديريتی وردپرس، فايلهاي پوسته خودتان را ويرايش نماييد.

پوسته هاي فراوان

وردپرس داراي بيش از شش هزار پوسته است و اين به معنی برطرف كردن خواسته هر سليق هاي میباشد.

افزونه ها

وردپرس هزاران افزونه دارد. كه اين افزونهها به شما كمك میكنند كه هر قابليتی كه نياز داريد را تنها با
چند كليك ساده به وردپرس بيفزاييد. براي مثال شما میتوانيد با استفاده از افزونهها بسادگی يك فوتوبلاگ- پادكست – گالري – فروشگاه و … بسازيد.

اشتراک این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *