مقالات

دسته بندی , ذخیره پیشنویس , طراحی سایت همگی در وردپرس

از دیگر امکانات وردپرس میتوان به طراحی وب سایت اسان طبقه بندی مطالب ذخیره پیشنویس اشاره کرد .

ساخت محتوا

رمز عبور براي مطالب سایت
شما قادر خواهيد بود به آسانی براي مطلبها و صفحه هاي خود رمز عبور بگذاريد. به اين صورتبازديدكنندهاي شما تنها در صورت وارد كردن كلمه عبور درست میتوانند مطالب را مشاهده كنند.

نام لاتين
با استفاده از اين ويژگی میتوانيد آدرس لينك مطلب ها و صفحه هاي خود را مشخص كنيد. اين قابليتبیشك يك قابليت عالی براي كاربران فارسی زبان است.

فرستادن مطلب براي آينده

در وردپرس میتوان مطلبی را امروز بنويسيد و با تنظيم كردن آن اين امكان را بدهيد كه به صورت خودكارآن مطلب، در تاريخ و ساعت مشخص شده توسط شما آپلود و سايت بروز شود.

مطالب چند صفحهاي

اگر مطلبهاي شما طولانی باشند، شما امكان اين را داريد كه مطلب هاي خود را به چندين صفحه تقسيم كنيد تا كاربران شما نياز به بالا و پايين بردن صفحه نداشته باشند.

بارگذاري فايل و تصاوير
شما بطور مستقيم در قسمت نوشتن مطلب در وردپرس میتوانيد فايلها و تصويرهاي مورد نياز خود رابارگذاري نماييد و تنها با يك كليك آنرا درون مطلب خود قرار دهيد.

دسته بندي مطالب
شما میتوانيد براي يك مطلب بینهايت دسته بندي و موضوع ايجاد و مشخص كنيد. همچنين میتوانيد براي موضوعها زيرمجموعه و براي زيرمجموعه ها هم نيز زيرمجموعه و الی آخر تعريف نماييد.

شکلكها
وردپرس بطور خودكار كاراكترهايی مانند “(:” را تبديل به شكلك میكند.

ذخيره بصورت پيشنويس
در بسياري از زمانها ممكن است شما برای وب سایت خود مطلبی را نيمه كاره بنويسيد، در وردپرس میتوانيد اين مطلبها راكه هنوز آمادگی قرار گرفتن در سايت را ندارند بطور پيشنويس ذخيره نماييد تا در زمان مورد نياز آنها را انتشار دهيد.

پيش نمايش
شما میتوانيد هميشه پيش نمايشی از مطلب نوشته شده را حتی بر روي سايت خود مشاهده نماييد.

ابزارهاي برای طراحی سایت و وبلاگ نويسی

وردپرس با خيلی نرم افزارهاي ايجاد سايت هماهنگ است. بوسيله اين نرمافزارها شما میتوانيد بدون نياز به مراجعه و حتی در حالت آفلاين مطلبها را بنويسيد و در زمان آنلاين شدن آنها را در وبلاگ منتشر نماييد. از نمونه اين برنامهها میشود به برنامه Windows Live Writer اشاره نمود.

ارسال مطلب بوسيله ايميل
شما میتوانيد سايت خود را با ايميل هم بروز رسانی كنيد!

ستون كناري
شما قادر هستيد به آسانی ستون كناري سايتتان را تغيير بدهيد.براي اين كار كافی است گزينههاي مورد نياز را با موس درگ كنيد.

اشتراک این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *