مقالات

اموزش زدن برچسب | سئوی سایت

آشنائی با پنل برچسب ها

در اصل برچسبها يا tag  ها به شما كمك میكنند تا نظم بهتري به كار و همچنين دسترسی كاربران به متنها را آسانتر كنيد. به اين ترتيب، شما میتوانيد ضمن آنكه از دسته بنديها براي شاخه بندي و نظم استفاده میكنيد از برچسبها به عنوان ريز دسته بنديها استفاده نماييد و كاربران را بهتر راهنمايی كنيد، قرار دادن برچسبها نياز به تجربه و از همه مهمتر اطلاعاتی از SEO  داشته باشد.

طراحی سایت از یک طرف مهم است ولی از طرف دیگر seo وب سایت مهمتر است . شما با نوشتن یک پست خوب وزدن برچسب مرتبت شانس بالا امدن در گوگل را بالا میبرید.

در آخر بهتر است از كلمه ها يا جمله هايی استفاده كنيد كه در متن شما موجود است که برای  و يا وابستگی بيشتري با متن شما دارد. این کار باعث بهتر شدن سئوی وب سایت شما میشود

در اين پنل میتوانيد برچسب ها را يكی پس از ديگري يكی و يا حتی گروهی اضافه كنيد، براي وارد كردن گروهی كافی است كه ما بين كلمات ويرگول يا همان كاما قرار دهيد.با كليك روي “انتخاب از برچسب هاي محبوب”، اگر شما در پستهاي پيشين از برچسبهايی استفاده كرده باشيد، آن دستهاي از برچسبها را كه بيشترين كاربرد را داشتهاند نمايش میدهد و شما میتوانيد در پست حاضر از آنها هم استفاده كنيد.

اموزش كار با بخش مديريت برچسب ها

برچسب چيست؟

در اصل برچسبها روشی براي نظم بخشيدن به پست ها و همچنين راهنمايی است.

مديريت برچسب ها

براي مديريت برچسبها در پنل سمت راست پيشخوان از قسمت نوشته ها گزينه برچسب را انتخاب نماييد.

برچسب در وردپرس

در اين قسمت به شما امكان ويرايش، اضافه كردن و حذف برچسبها داده شده است، براي قرار دادن برچسب كافيست، مثل تصوير زير در قسمت نام برچسب دلخواه و در قسمت نامك، نام آن را بصورت انگليسی بنويسيد.

افزودن برچسب-برای-seo-وب-سایت
افزودن برچسب برای seo وب سایت

براي ويرايش هم كافيست تا روي نام برچسب دلخواه قرار گرفته، تا منويی نمايان شود در اين منو به شما امكان ويرايش در صفحه جداگانه داده شده است. با كليك روي حذف برچسب انتخابی شما از ليست پاك خواهد شد.

ویرایش برچسب

اشتراک این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *