مقالات

تونل-کوهرنگ-شهرکرد

جاذبه های گردشگری کوهرنگ در شهرکرد | طراحی سایت کوهرنگ

شهرستان کوهرنگ در 85 کیلومتری شهرکرد میباشد شما میتوانید از این همه نعمت های طبیعی سود استفاده را ببرید  و با داشتن طراحی وب سایت در شهرکرد برای خود کسب درامد کرده و همچنین به جذب توریست به شهرکرد کمک کنید. وجود بیش از 250 نوع جازبه گردشگری مانند تالاب چغارخور با گیاهان زیبای خود- چشمه دیمه- سرزمین دشت لاله های واژگون و.. همگی حکایت از ان دارد که استان چهر محال پتانسیل بسبر بالای در زمینه صنعت جزب توریسم دارد.

دلایل طراحی وب سایت گردشگری در کوهرنگ شهرکرد؟

فاصله تهران تا شهرکرد 600 کیلومتر و مدت زمان رانندگی 6 ساعت میباشد.

فاصله شهرکرد تا کوه رنگ

مسیر-رسیدن-به-کوهرنگ

مسیر-رسیدن-به-کوهرنگ

اگر میخاهید صفر بروید و در این صفر سوپرایز شوید و نمیخاهید هزینه زیادی پرداخت کرده مانند سفرهای خارجی به کوهرنگ بیایید. کوهرنگ یکی از شهرستان های چهار محال بختیاری (شهرکرد) میباشد این استان دارای جازبه های شگفت انگیز طبیعی میباشد و میتوان بسیاری ار مناطق طبیعی دست نخرده را نیز در ان دید مانند جاده شین بار مسیر شهرکرد به اهواز

در 6ماه اول ساز با در امدن شکوفه و جاری شدن اب قراوان در رودخانه ها هوایی رویایی و شگفت انگیزی رخ میدهد و حس بسیار فوق العاده به انسان دست میدهد . استفاده از داروهای گیاهی طبیعی رفتن به پیست اسکی تابستانه در ارطفاعات پر از برف زرد کوه باشید .

از زمان سرد شدن هوا در اواخر مهر انتظار بارش باران فراوان و شاهد کوچ عشایر بختیاری به مناطق گرم سیر باشید. حضور عشیار در منطقه خود باعث ایجاد گردگران به منطقه میشود و شما میتوانید از نزدیک با این مردم دوست داشتنی خون گرم  و مهمان نواز اشنا شوید و خدا را چه دیدی یک کباب بختیاری اصلی و یک عدد لیوان گپ پر از دوغ شما را به یک خواب خوش میبرد و این وعده غذایی شاید از خود صفر نیز بهتر میباشد.

و در اذر هنگامی که درختان زرد میشوند انظار سفید پوش شدن ان میرود.در زمستان باید مواظب رانندگیتان نیز باشید بارش برف بیش از 4مترو و خطر پرت شدن در دره در امان باشید . اما قسمت خوب ماجرا استفاده از این برف میباشد که شما میتوانید به اسکی رفته و لذت ببرید.

اما یک توصیه همیشه مواضب طبیعت باشید و از کدن گیاهان و گلها خود داری نمایید و جدا از کدن لاهای واژگون گونه نادر خوداری نمایید.

تمامی این موارد باعث میشود که شما به فکر یک وب سایت گردشگری و اژانس مسافرتی باشید.

شما میتوانید باگزاشتن تجربیات دیگران و گزارش تصویری-گرفت عکسهای زیبا-راهنمای صفر به منطقه وبساری دیگر همگی را در سایت خود بگزارید و عاشقان گردشگری را به این منطقه شگفت انگیز کنید.

دشت-لاله چهر-محال-شهرکرد

دشت لاله چهار محال شهرکرد

چغاخورتونل-کوهرنگ-شهرکرد

طراحی-وب-سایت-در-شهرکرد

طراحی-وب-سایت-در-شهرکرد-طراحی اپلیکیشن

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *