مقالات

تورهای-تفریحی-و-گردشگری-طبیعی-در-شهرکرد

چغاخور مکانی تفریحی و گردشگری در شهرکرد | طراحی وب سایت در شهرکرد

اگر به فکر ایجاد مکانی تفریحی و گردشگری طبیعی در شهرکرد برای هم وطنان خود هستید این کار را با وب سایت در شهرکرد میتوانید انجام دهید. با ما همراه باشید .

تالاب چغاخور: این تالاب در 65 کیلومتری شهرکرد قرار دارد که جز مناطق بیلاقی استان چهر محال میباشد.تالاب در حدود 8۰ کیلومتری شهرکرد و نزدیک شهر بلداجی می باشد که از مسیر جاده بروجن به باغان و یا جاده شهرکرد به باغان می توانید بروید.

عکس کوهها بر روی این تالب وسایه ابرها بر روی کوهها چشم هر گردشگری را به این تالب جزب میکند.(مانند تابلویی طبیعی و منحصر به فرد که خالق ان طبیعت رنگارنگ منطقه میباشد) علاوه بر هوای پاک و طبیعت بکر منطقه کوچ پرندگان همچون لک لک ها-غاز وغیره باعث ارامش گردشگران و احاالی منطقه میشود.

مساحت آبی تالاب چغاخور چیزی در حدود ۱۳۶۰ هکتار و بعد از احداث سد  ۲۳۰۰ هکتار افزایش یافت.بیش از 75 گونه مختلف جانوری  کم یاب در ابن منطقه زندگی میکنند.به همین دلیل  بخش عمده ای از این منطقه شکار ممنوع میباشد.

چشمه های  مانند اورگان، ساکی آباد، گلوگرد-چشمه سیبک، تنگ سیاه، زوردگان، به تالب چغاخور سرازیر میشوند. و اب ان را تامین میکنند.

کوههای سبز- اب زلال منطقه و کوچ پرندگان همگی باعث میشود که شما دوربین گوشی و یا دوربین عکاسی حرفه ای خود را در اورده و از منطقه عکس بگیرید.

اگر علاقه به پرندگان هستید حتما به منطقه بروید و از دین پرندگان هم چون  لك لك سفيد، فلامينگو، شكارى ها، حواصيل،کشیم، باکلان،  اكراس، قو، سليم و كاكايى ها و خروس كولي، انواع مرغابي، غاز و اردك، آنقوت، لذت ببرید.

.درضم شما میتوانید از تنوع فراوان ماهی ها مانند ماهى گورخرى، زرده پر، عروس و كپور، فيتوفاك، آمور و شیرماهی برای ماهیگری استفاده کنید.دوچرخه سواری کوهنوردی و دشت لاله های قرمز رنگ اطراف تالاب نیز میتوانید بهره ببرید.

تورهای تفریحی و گردشگری طبیعی

گردشگری طبیعی در شهرکرد

گردشگری طبیعی در شهرکرد

طراحی وب سایت در شهرکرد :

اگر شما قصد ایجاد هتل و یا دادن جا به گردشگران هستید میتوانید با ایجاد  طراحی وب سایت در شهرکرد و رزو انلاین هتل-هواپیما- تور زمینی-چه در تابستان سبز منطقه و چه در زمستان زیبا و پر از اب تالاب   در این منطقه بینهایت زیبا با تیم الو وب تماس بگیرید.

طراحی-وب-سایت-در-شهرکرد

طراحی-وب-سایت-در-شهرکرد-طراحی اپلیکیشن

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *