مقالات

طراحی-وب-سایت-در-بروجن-2

طراحی وب سایت در بروجن

تیم طراحی الو وب در نظر دارد برای خدمات طراحی وب سایت در بروجن شهرکرد خدمات همچون  طراحی ,  ایجاد بهینه سازی و seo استاندارد و اپلیکیش با قیمت مناسب اراعه دهد.  سفارش طراحی میتواند به صورت اختصاصی و یا سفارشی باشد علاوه بر برنامه نویسی خدماتی همچون گرافیک , محتوا سایت ,  , seo پیشرفته  در جمله ها مختلف اپلیکیش انروید و ios علاوه بر ان میتواند از ما برای توسعه کسب کار خود از تیم ما در شهرکرد و اصفهان خدمات مشاوره رایگان بگیرید.

جازبه های گردشگری و توریستی در بروجن دلیلی برای طراحی سایت اژانس های مسافرتی , اپلیکیشن و کسب درامد در بروجن( شهرکرد )

قبلا از مذیت طراحی وب سایت شهرکرد صحبت کردیم اما بزاربد از مذیت اختصاصی در بروجن بگم. این شهر از توابع استان چهار محال بختیازی و با جمعیتی بیش از 50000 هزار نفر بوده است. رشد جمعیت بسار مناسب  فاصله تا مرکز استان 70 کیلومتر میباشد و در قسمت جنوب شرقی مرکز استان قرار دارد . یکی از تاریخی ترین شهر ها ایران با قدمت دهزار ساله همچنین در نقطه های مختلفی از کوچ عشایر ترک قشقایی میباشد که این میتواند از مزیت گردشگری باشد. سرمای هوا به خصوص در زمستان به 34 درجه سانتیگراد نیز میرسد. بروجن از  جهت محیط زیست حیوانی و گیاهی بسیار پر بار و جذاب است ‌. مکان دیدنی همچون تالاب گندمان , تالاب چغاخور  , حمام مكتبخانه ویل بروجن ( این حمام قدمت پیش از 500 سال دارد و در زمان قاجاریه ساخته شده )

سبک تربن اب دنیا یعنی اب سفید که از کوه بزرگ سبز کوه سرچمه میگیرد وتالاب چغاخورد راسیراب میکند. ابی بسیار خنک و سبک.

همچنین با ایجاد سایتهای گردشگری میتوان برای  مشتری هم غلاوه بر رزرو هتل و تور سوغاتی همان منطقه نیز بفروشید  مانند نبات، کشک و غارا، گلیم و قالی دستباف، نمدی ،، روغن حیوانی , ترشیجات و لبنیات، گز بلداجی و گیوه بسیار عالی دست باف رویه‌بافی بیشترین کارگاه‎های گیوه‎دوزی در شهرستان است . مراکز صنعتی استان کارخانه  موکت سازی و چینی سازی

فاصله-بروجن-تا-شهرکرد

فاصله-بروجن-تا-شهرکرد

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *