مقالات

غارپبده+طراحی وب سایت شهرکرد

طراحی وب سایت برای جذب گردشگر به وسیله غار پبده

سلام شایدعجیب باشه ولی یکی از روشهای ساده برای  درامد زدایی در شهرکرد و یا سایر استانها طراحی وب سایت گردشگری در استان  برای جذب گردشگر میباشد . بله با یک وب سایت ساده ویا حرفه ای میتوانید پتانسیل شهر خود را به رخ دیگران بکشید امروز میخام یکی از این مکانها را برای شما معرفی کنم .

غار پبده : این غار باشتانی در دامنه کوه پبده واقع شده این غار کهن یکی از سگونتگاه های مردم در دوران نوپارینه سنگی است . از طایفه مهم انجا پبدنی میباشد که مردم ان منطقه ان را اشکف دین به چلبار میشناسند. پیشینه این مکان از نظر پیدایش به گفته باستلن شنسان به 10 الی 15 هزار سال قبل از میلاد مسیح برمیگردد. شاید همین عدد کافی باشد که به فکر  سفارش طراحی سایت در استان باشید. در ادامه باید بگم سرزمین پبده با پوشش گیاهی مناسب شکار فراوان وکوه های بلند ودیوار مانند که منطقه را در میان خود محصور کرده و امن نموده با وجود این غار پبده به عنوان زیستگاه مناسبی و پناهگاهی مطمئن وراحت انتخاب شایسته ای برای زندگی و هم چنین جذب مردم به این منطقه میباشد . ویزگی زیستگاهی منطقه تا این سرزمین یکی از نخستین خاستگاه های انسانی در فلات ایران ودر استان چهار محال بختیاری (شهرکرد) به شمار میرود.

پروفسور گیرشمن محقق و باستان شناس در سال 1949 مورد کاوش و پژوهش قرار داد و ان را یکی از قدیمیترین غارهای تاریخی معرفی کرد. بنا به نظریه وی تغییرات کند اقیلیمی که تقریبا 15 هزار سال پیش از میلاد مسیح به وقوع پسوسته و عصر بارندگی جای خود را به عصر خشکی داده.طول این غار حدود صد چند متر میباشد. و دهنه قار حدود 15 متر .

 

غارپبده+طراحی وب سایت

حیات وحش منطقه برای جذب توریست و قرار دادن ان در وب سایت

از دیر باز با پوشش گیاهی مختلف و متنوع و کوهساران بلند زیستگاه مناسبی برای جانوران وحشی و پرندگان بوده این منطقه محل زیست وحش مختلفی مانند بز کل قوچ میش شیر پلنگ خرس و دیگر حیوانات بوده .در گزشته شیر بختیاری از نژاد اصیل اسیایی بوده. هم چنین وجود پرندگان مانند کبک / کبوتر / تیهو / و دیگر طیور حلال گوشت نیز منبع غذایی خوب و مناسبی برای مردم و گردشگران وتورسیت ها میباشد.

پرندگانی مانند جغد /کرکس/ عقاب در این منطقه در حال پرواز میباشد و در کوه های بند اشیانه دارند. که زیبایی دوچندانی به اسمان میدهد . شما میتوانید با گزاشتن و ویدیو از منطقه و قرار دادن ان در وب سایت خود از این پرنداگان و اقلیم منطقه دیگران را به سفر به منطقه جلب کنید. برای سفارش طراحی در شهرکرد میتوانید با ماتماس بگیرید .الو وب.

 

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *