مقالات

Online-advertising-is-a-way-to-attract-customers

تبلیغات انلاین روشی برای جذب مشتری

روشهای جذب مخاطب به شکلهای مختلفی صورت میگیرد

1- سئو سایت 2- تبلیغات انلاین 3- رسانه های اجتماعی

در این پست میخواهیم راجب تبلیغات انلاین صحبت کنیم .پس با ما باشید

تبلیغات انلاین یعنی بابت پولی که به سایتی میدهید و یا به رسانه های تصویری پرداخت میکنید بازدید کننده بعد از سرچ جمله در موتور جستجو شما رو به این صفحات هدایت می‌کند و در ان صفحات تبلیغ بیزینس شما نشان داده میشود . متاسفانه هر چه جلوتر میرویم روش جذب مشتری از طریق تبلیغات انلاین سخت تر شده و شما در بسیاری از موارد پول تبلیغاتی که خرج میکنید نمیتونید در زمان کم به دست اورید. به عنوان مثال شما فرض کنید یک دفتر طراحی سایت در مکانی کرایه کرده اید در اخر ماه شما مجبور به پرداخت کرایه هستید فرقی نمیکنه شما به علت کورونا یا نبود پروژه نخواهید کرایه پرداخت کنید.

یک موردی که هست در بسیاری استارت اپ ها و دیگر شغلها اگر به دراماد کمی در یک ماه برسند کاری که انجام میدهند گذاشتن تبلیغ در فلان سایت میباشد تا مشتری جذب بکنیم و یا خرید پست مهمان است.

حالت عکس ان هم هست به وسیله تبلیغات وب سایت به درامد خوبی میرسند اما به یک باره این تبلیغات حذف خواهد شد. در هر دومود هزینه و ابتکار عمل دست شماست. بهتر ان است که شما یک دید کلی از سایتها رو داشته باشید و همیشه تبلیغات رو به صورات مداوم ادامه دهید به روشهای مختلف مثل گیف یا ویدیو و یا بنر و به وسیله ابزارهای سئو و انالیز سایت برسی کنید و ببنید که ایا مشتری از این راه جذب کرده اید یا نه و چند نفر در روز بوده تا بعد از مدتی به نتیجه دلخواه خود برسید.

تبلیغات انلاین خیلی بالا و بلندی داره و شما در این راه ناامید و یا امید وار خواهید شد درست مثل سئو کردن سایت . ممکن است شما ماهی 200 هزارتومان بابت پاپ اپ و تبلیغات کلیکی پول بدهید و هیچ کدام هیچ فید بکی نداشته باشد شاید تنها خوبی که این تبلیغات دارد حتی برای خود من اینکه شما برا اولین بار یک سایت جدید میبینید و مشتری برای اولین بار اسم سایت شما میبینه اینکه یادش ببمونه یا نه بستگی به موارد زیاد دیجیتال مارکتینگ داره که شما چقدر تونستید این نکات را رئایت کنید پس تبلیغات کلیکی معجزه انجام نمیدهند ولی تاثیری هر چند کوچک خودشو میزاره. البته این یک واقعیت که شما نباید هدف از موفقیت نباید فقط روی فروش سایت باشد.

در بسیاری از موارد شخصی در یک سایت ورزشی مشغول خواندن مقالات ورزشی هست و از قضا چند روز به دنبال خرید ماشین نیز میباشد به یک باره تبلیغ یک ماشین در قسمتی از سایت میبینه و بصورت ناخود اگاه روی ان تبلیغ کلیک میکنه و وارد سایت شما میشه و خرید میزنه و اینجوری پول کل هزینه تبلیغات در خواهد امد . خیلی این مورد مهم است که شما محصولی را که برای فروش گذاشته اید چقدر گران است مسلما هر چه گرانتر باشد هزینه تبلیغات را زود تر در خواهید اورد.

اما حالتهای دیگری هم هست شما پس از تبلیغات مشتری شما رو پیدا میکنه ولی خرید نمیزنه ولی چند ماه بعد خرید میزنه که دلایل مختلفی داره ممکنه همیشه دنبال محصول شما بوده و منتظر تخفیف بوده ویا مجبور شده اون محصول بخره به دلیل نیازی که داشته در این موارد پول تبلیغات خیلی دیر برگشته ولی درنهایت برگشته.

پس اگر تبلیغات داشته باشید و تعدادی مشتری را جذب کنید و سال بعد هم همان مشتری ها از شما خرید کنند این یک موفقیط است که نتیجه یک سال تلاش شما است .طراحی سایت الو ب بر این باور است که برای وب سایت خود همیشه تبلیغ صحیح و هدفمند انجام دهید و بدانید در اینده اگر محصول شما محصولی باکیفیت باشد مشتری ثابت خود را پیدا خواهید کرد و فروش های بزرگتری را خواهید داشت.

اشتراک این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *